Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jön a foga 4.5hós...

Mikor jön a foga 4.5hós babámnak? Ma 37.8volt a láza folyamat nyűgös volt sirt. ömlik a nyál a szájábol

Figyelt kérdés
a hűemelkedés bekövetkeze után mennyi időre rá bujik ki a fog?????????
2011. szept. 21. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Hát nem tudom, de biztos hogy a foga miatt lázas? Kicsit korainak tűnik 4,5hónaposan...

De nálunk ez úgy ment, hogy volt hogy egy nap lázas volt, aztán hetekig semmi. És végül láz nélkül bujtak ki a fogai. Pedig volt hogy egyszerre2 is jött. Szóval nálunk nem akkor volt láz mielőtt kibújt,sőt inkább jóval előtte. De lányomnak 7 hónaposan bújt ki az első kettő foga.

2011. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fogzik? Látod az ínyén a duzzanatot? sajnos sokan hajlamosak mindent a fogzás számlájára írni, aztán kiderül, fognak híre hamva még hónapokig, más volt a bibi..
2011. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora óta fogzik a lányom. Pénteken lesz 6 hónapos és még sehol semmi. :( Hőemelkedés, hasmenés, étvágytalanság felváltva, orvoshoz szaladgálás, hogy mi baja. Mindig közli velem a doki, hogy fogzik a gyerek, nincs semmi baja. Ez egy ilyen hosszú folyamat sajnos. Van aki észre sem veszi, van aki meg kínlódik hónapokig. :(
2011. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos kora folyt a nyála, gondoltam hogy a fogak még odébb vannak, lányomnak is 6 hónaposan jött ki. Erre 4 hónaposan (2 hete) ráharapott az ujjamra, és éreztem, valami megkarcolta a kezem. Hát kint volt az első fogacska. De semmi láz, szóval észre sem vettük. Tegnap volt 4 és fél hónapos, és tegnapra kibújt a 2. is. Szóval szerintem megjósolni nem lehet, de -a mi példánkból kiindulva - bármikor számíthatsz rá.
2011. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!