Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecserélném a droidos telóm...

Lecserélném a droidos telóm egy iphone-ra a kérdés hogy azon is lehet majd fájlokat telepíteni amit gépről töltök le ingyen?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem akkor mennyire nehéz megcsinálni hogy menjen rajta nekem minden?
2015. febr. 11. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet de csak ha jailbreakelt,és csak a 8.1.2 es ios verzióig
2015. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz, és az miben kevesebb mint a legújabb ios rendszer?
2015. febr. 11. 14:19
 3/12 anonim ***** válasza:

"8.1.3 Release


This release includes bug fixes, increased stability and performance improvements, including:

Reduces the amount of storage required to perform a software update

Fixes an issue that prevented some users from entering their Apple ID password for Messages and FaceTime

Addresses an issue that caused Spotlight to stop displaying app results

Fixes an issue which prevented multitasking gestures from working on iPad

Adds new configuration options for education standardized testing"


Szóval nem tud kevesebbet, csak hibajavítások meg ilyenek.

2015. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jailbreak nélkül sehogy
2015. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Annyiban hogy 8.1.3ra nincs jailbreak igy ha frissitesz nem fogsz tudni gépröl telepiteni rá programot
2015. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De gondolom ez csak időleges ahogyan jönnek az újabb és újabb frissítések kicsivel régebbit mindig megcsinálják jailbreak-esre.
2015. febr. 12. 12:12
 7/12 anonim ***** válasza:
50-50% de szerintem 8.1.3 nem lesz jailbreak mert várnak 8.3-ra és nem akarják felfedni addig a biztonsági réseket amivel lehet majd jailbreakelni.
2015. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak idő kérdése...
2015. febr. 15. 21:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Idő kérdése jah csak éppen olyan ios verzióval kapod a készüléket ami nem jailbreakelhető akkor cumi van :]
2015. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért amit lehet annál talán engedik? Még olyan játékról sem hallottam amihez ne készült volna törés. Nekem még soha nem volt ios om de nem hinném hogy valamit nem lehet feltörni, ha mégis akkor hol olvasni ezt?
2015. febr. 16. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!