Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó döntés lenne iPhone 5c - t...

Jó döntés lenne iPhone 5c - t vennem?

Figyelt kérdés

Tudom, már nem mai telefon, de külsőre nagyon tetszik, és nem kell nagyobb tudás nekem, annál amit ez a telefon biztosít...

15 éves fiú vagyok, fehér színűt szeretnék, az nem túl b*zis?

Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat a készülékkel kapcsolatban..



2015. febr. 12. 17:18
 1/8 kérdező.. ***** válasza:

Szerintem neked csak a vagánykodásért tetszik.Egyébként fiúnak fehér iphone nem hiszem hogy illik,minden csajnak ilyenje van.

16f

16F

2015. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, alapból nem érdemes iphone-t venni.
2015. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem érdemes akadozik és rossz
2015. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"nem, alapból nem érdemes iphone-t venni." ezt mire alapozod? arra, hogy fele annyiért kaphatsz egy szarszungot vagy sunyit, amivel fél évig boldog lehetsz, aztán vághatod a falhoz, mert egy tégla okosabb nála? kivéve ha esetleg diplomáztál informatikából és képes vagy egy új OS-t írni a telefonodra

az iPhone tökéletes telefon egy átlag felhasználónak,egy nagyon jó és stabil operációs rendszer van rajta (ami "nem tehető egyedivé" bár szerintem az emberek 90%a nem cserélget témát meg rom-okat, viszont háttérképet meg ilyeneket szoktak) az anyaghasználat nagyon jó és a dizájn is szerintem. rengeteg alkalmazás van rá és rengeteg ingyenes, általában jó pár évig bírják a telefonok és 3 év garancia is van rá


DE 5c-t akkor nem volt érdemes megvenni amikor kijött

a hardver már akkor 1 éves volt

műanyag bevonat kifejezetten gagyi

a támogatottságnak pedig jövőre vége lesz


természetesen egy 15 évesnek menőzéshez tökéletes lehet hiszen a lényeg az úgyis az alma a hátulján, nem hiszem , hogy bárki az alapján ítélné meg nemi identitásod, hogy milyen színű a telefonod... ezenkívül pedig pár éve a legtöbb ember nem gondolja, hogy a férfiaknak csak fekete telefonja lehet, szóval ha ilyen telefont akarsz vetetni akkor tedd meg nyugodtan és ha a fehér tetszik akkor legyen az

2015. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 15 évesen vettem magamnak használtan spórolt pénzből iphone 5-öt és nem a menőzés miatt...már a 4-be beleszerettem design-miatt és 2 évig könyörögtem h vehesskk:) szerintem még 2 évig kiszolgál az 5c
2015. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem az IPhone-k a legjobbak<3 es ezzel lehet "menozni" mert ez egy meno telefon! Nyugodtan vegyel feheret mert nagyon szep.:)
2015. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

2 éve én is ezen a kérdésen hezitáltam csak én iPhone 5-öt akartam ja pardon csak gyorsan mondom a c az egy szar a sima 5 a jó (mondjuk ma már 6-om van de mind1) szóval ott tartottam, hogy azon hezitáltam, hogy fekete vagy fehér végül vettem feketét és rá 1 hónappal megbántam mert jobban látszik a kopás egyszóval szarabb mint a fehér ja és a fehér nem b*zis hanem vagány, stílusos, elegáns.

A sok 12 éves p*cs mondja, hogy b*zis meg, hogy az iPhone szar... Persze, hogy ezt mondják hisz nekik nem lehet iPhone-juk ezért szarozza. Egyébként 5 androidos telóm is volt htc, lg, samsung, sony, és egytől egyig szar volt.

Szóval ne légy kis félénk puha p*cs vegyél iPhone 5-öt és fehéret.

Ha ragaszkodsz a C hez nem baj csak iPhone-t vegyél.

2015. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ja és még annyit had tegyek hozzá fehér iPhone 6-om van PIROS tokban és mindenki szerint nagyon királyul néz ki.

Mióta vettem piros tokot a telómra suliból 7-en is színest vettek.

Olyanok akik mindig is ragaszkodtak a feketéhez.

2015. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!