Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kedves Xperia felhasználók!...

Kedves Xperia felhasználók! Mi az amin változtatnátok, ha tiétek lenne a sony?

Figyelt kérdés

Őrült ötlet is lehet.Ahogyan az Android riválisának volt vezetője is mondta(Steve Jobs):Légy bolond!


Lehet hogy a közeljövőben ez megvalósításra kerül! Úgyhogy ami hibát tudtok irjatok.

Föleg grafikus dolgokkal kapcsolatos javaslatokat várok,mivel ezen a részlegen munkálkodom főleg.

Köszönöm hogy végigolvastad. :)



2015. febr. 12. 21:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Mielőtt leszolnátok leszögezem nem munkás vagyok a sony-nál! Csak egy fejvadászcég talált rám és megnézte a "scripteléseimet,icon jaimat,egyéb dolgaimat"melyet korábban csináltam,és mondta hogy a sony nál is lehet iet.Persze szponzorálás mellett , keres is velem a cég bőségesen.Igy nemkeresek anyit egy fejlesztésel nyilván mint az ott dolgozok.Kezdetben 300ezert jelent projektenként ami sok munka,azután lehet hogy 2honapig féreraknak.Nem ebböl fogok megazdagodni xd.

18 vagyok.

2015. febr. 12. 22:38
 2/16 anonim ***** válasza:

A gyári Sony ikonokat, csak nézd meg a felső 4-et:

[link]


Szimplán undorító.


Ezen kívül a recents menüt sem bírom:

[link]


az alsó sáv nagyon nem jön be, nem a dizájn, hanem az hogy egyáltalán ott van. Legyen opcionális, vagy ne legyen ott.


Kb ennyi, bár rég volt már Sony telefonom, szóval ha ma is gyakorlatban minden nap használnék egyet akkor lehet találnék még pár hibát.

2015. febr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Semmin nem változtatnék a SONY így tökéletes ahogy van az apró hibáival együtt. :)
2015. febr. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az ikonokat én is átdolgozom,egységesen kerek lesz az összes.Ha letöltök egy alkalmazást azt külön mappába fogja berakni,hogy ne csúszanak el az ikonok egyel arráb.Igy nem lesz az hogy letöltök 5 alkalmazást és nem tudom,hogy mi hol van a menüben,ès a beállítások nem szürke hátér,írásokkal alapú lessz.Mindennek lesz ugymond háttérbeli kidolgozottsága,lesz stilus. Ha az ötletet elvetik,felrakom ingyen valameik oldalra a fejlesztést.Mègcsak megse vádolhatnak hogy lemásoltam pár dolgot.Mert egyedi lessz.Képeket majd kaptok rolla, mien lesz a késöbbiek során véleményalkotás alapján felrakom.
2015. febr. 13. 10:33
 5/16 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz ötletnek tartom, hogy a letöltött alkalmazásokat egy mappába raknád.

Ha belegondolsz, a legfontosabb alkalmazás egy felhasználó számára pont a letöltött alkalmazások, hisz a gyárilag rajta lévő alkalmazásokra lehet nincs szüksége, azok csak rajta voltak, ha akarja, ha nem, de amit letölt, azt csak azért tölti le, mert tudja, hogy akarja használni, szóval azok a legfontosabb alkalmazások, ezeket meg elrejteni egy mappába, ahol plusz egy lépés megnyitni és megtalálni őket szörnyű ötlet.


Ha meg köralakú lesz az összes ikon, akkor azt old meg, hogy a felhasználó által letöltött alkalmazások ikonját is egy körbe illessze be, mert az szörnyen néz ki, ha a sok köralakú ikon között előfordul pár eltérő.


Egyébként még mindig nem értem mit akarsz csinálni, csak egy témát? Abból van már millió féle, de igazából mindegy, engem nem nagyon érdekel.

2015. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem mappárol lenne szó hanem alkalmazáskezelöröl.És az iconok kör alakká fejlesztése se lenne jobb.Letöltesz 30 alkalmazást az plusz 2 oldalt jelent és nemtudod hol van mondjuk a need for speed.

És a stilusa nem mappa lenne,de rakok fel róla egy képet,hogy lásd mi is az elképzelésem.

2015. febr. 13. 14:08
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha összejön neked ez a meló (ha komolyan gondolod), akkor ne a menüt szabd át, hanem az SP-re tedd elérhetővé a Lollipop-ot!
2015. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

[link]


Amit tudni kell a képröl hogy direkt a telefonomal fotóztam.Nem akartam csucsminőségben elétek tárni. Ez sikerült is.

2015. febr. 13. 20:22
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]


Amit tudni kell a képröl hogy direkt a telefonomal fotóztam.Nem akartam csucsminőségben elétek tárni. Ez sikerült is.

Ja és pontozás 1-10 ig

2015. febr. 13. 20:22
 10/16 anonim ***** válasza:

#6


ABC sorrendben van az alkalmazások elrendezése az app drawerben, szóval amíg nagyjából tudja valaki az ABC-t, addig nincs gond.

Illetve van keresés is, szóval ez szerintem egy nem létező probléma, de te tudod.


#7


Ha összejön a kérdezőnek ez a munka, akkor sem lesz akkora befolyása, hogy SP-re kiadják Lollipop-ot. Arra a telefonra már sosem lesz Lollipop, ha a haverod lesz a Sony új CEO-ja holnaptól akkor sem.


Képekről vélemény:


nem valami bejövős. A bal oldalinál a kék háttér jó is lehet és rossz is, ebben a minőségben rossznak monadnám, de ha normálisan látszódna és a vaku nem torzítaná el az egészet, akkor lehet teljesen más lenne a végeredmény, de egyébként megértem miért nem akarsz screenshotot felrakni, viszont így nem tudom milyen a véleményem a háttérrel kapcsolatban.


Viszont azt tudom, hogy az ikonok nem tetszenek. Több gond is van velük. A sima egyszínű szürke háttér nem valami jó, meg azon túl játékosak az ikonok. Az apps ikonjánál nem jó, hogy apk van az ikonba írva, mert átlag felhasználónak fogalma sincs mi az az apk.

A security és a sound ikonjai szörnyűek, a többi még nem lenne annyira rossz, bár túl jónak sem mondanám.


Jobb oldali kép: túl nagyok az ikonok (illetve a bal oldali képen is a wifi és a bluetooth "kapcsolója"). Illetve a küldés gomb túl sok helyet foglal el, kb üres az egész jobb oldal, furcsán néz ki.


Összefoglalva: előre bocs, nem bántásból írom, de ezek alapján nem tartom valami profi munkának ezt az egészet.

2015. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!