Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek tetszik a Windows...

Nektek tetszik a Windows Phone 10?

Figyelt kérdés
Szerintem ocsmány, maga a kezdő képernyő olyan mintha egy képre radobaltak volna átlátszó szines négyzeteket. Mert kell ezekbe belenyúlni? Ami jo az maradjon úgy. Ez ügye nem igy fog kinézni, mert ügye nyár végén jon ki hivatalosan, de ha ez ilyen otromba hanyas lesz es néhol meg a metro feluletet is hanyagolják, akkor én nem frissitek. Maga a fejlesztések viszont igeretesek. Ügye ez csak vmi nagyon nagyon béta verzió és köze nem lesz a mostani állapotához?

2015. febr. 14. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ügye ez pontosan ilyen design lesz a végleges verzióban,1-2 apróbb módosítás lesz rajta.De a végleges is így fog kinézni
2015. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ugye akkor elcseszik az egeszet, bolond fejlesztők.

Koszonom ugyebár a választ :D

2015. febr. 15. 16:06
 3/5 b95 ***** válasza:

*Windows 10.


Egyébként a Windows esetében soha (!) ne ítélkezz a demo képek alapján.

Az tény, hogy a demózott kék háttér + lila félig átlátszó csempe igencsak nagyon ritka ronda összhatást kelt, de egy olyan plusz lehetőség, amivel nagyon szép és nagyon ronda dolgokat is ki lehet hozni!


Szóval egy szép háttér + megfelelő színű csempe bizony remek összhatást tud kelteni; csak a felhasználó fantáziáján és ízlésén múlik, mit hoz ki belőle! :)


Én pl. alig várom, hogy alaposabban kipróbálhassam.


Korábban a csempében levő háttérrel kapcsolatban is elég szkeptikus voltam, de rájöttem, hogy bizony nagyon szép kezdőképernyőket is ki lehet hozni a dologból!

Szóval várjuk ki a végét, én azt mondom! :)

2015. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat en is felek tole... a mostanibol szep minimal megjelenest lehetett csinalni egy jo keppel, erre meg tarka csempek tomkelege lesz egy rosszul lathato hatterkeppel..es pc n sem nez ki szepen most sem.. szal bizok benne h elobb utobb csak visszaternek a mostanira majd
2015. febr. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére a Microsoft kezd nyitni a felhasználók felé, szerintem ha elég sok ember panaszkodik akkor megváltoztatják, és meg is fogják


Egyébként logikus volt androidosítani a kinézetett, tekintve, hogy az emberek legnagyobb ellenérve, hogy nem tetszik nekik a WP

2015. febr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!