Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon számítógépre...

Kuruly kérdése:

Mobiltelefon számítógépre történő Usb-s csatlakoztatása esetén hogyan tudom megkerülni az Usb-módot rossz érintőképernyő miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy Samsung s5230 mobil aminek elromlott az érintőkijelzője.Költeni nem akarok rá, csak egy pár fotót akarok leszedni róla mielőtt a kukába kerül. A problémám az hogy ezeket a képeket a teló a saját memóriájába mentette és nem az sd-kártyára (időnként gondolt egyet és néhány fotót ide mentett).Szóval mikor csatlakoztatom PC-re a telót usb-n akkor a teló megkérdezi h mit szeretnék; háttértárazni, média fájlt böngészni vagy PC Studiózni. És ennél a résznél akadok el ugyanis az érintő nem érzékel így kiválasztani sem tudom a megfelelő usb-módot. A Samsung Kies-t, a Pc-Studiót és egyéb telefonfájlkezelő programot is próbáltam sikertelenül. Mi a megoldás szerintetek? Meg tudom kerülni valahogyan ezt funkciót hogy közvetlenül a teló belső fájlrendszeréhez férhessek? Elöre is köszönöm!

2015. febr. 15. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik üzemmód sem aktiválódik alapból? Ez baj. Egyéb esetben a MyPhoneExplorer programmal tudnád irányítani. Bár lehet, hogy egy adag bűvészkedéssel wifin keresztül össze lehet hozni a működést. Ja, csak wifin meg nem megy a távvezérlés. De a fájlkezelő, lehet, hogy megy. Ki kell próbálni.
2015. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A MyPhoneExplorer-t is próbáltam és az is elsőként a visszaigazolást várja. A teló nem wifis és azt is csak a kijelzőn tudnám bekapcsolni szerintem. Rossz hogy látom a telefon kijelzőn a továbbjutás lehetőségét de nem tudom megnyomni! Már a GetDataBack-kel is próbáltam felismertetni de nem látja sajna. Reméltem van egy olyan program ami csak mint tárolóeszközt észleli a telefont és nem telefonként.
2015. febr. 15. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:
A Samsung-nál tovább nem olvastam a telefon nevét, azhittem Android rendszerű. Most néztem utána, nem Android-os. Ebben az esetben a MyPhoneExplorer-t el lehet felejteni. Régi Sony Ericsson gombos telefonokkal, valamint bármilyen Androidos telefonnal működik, mással nem. A telefont ki-be tudod kapcsolni? Kikapcsolt állapotban a gépre dugva nem indul el valamiféle fájlátviteli mód, csak a töltés? Sajnos több ötletem nincs.
2015. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki-be kapcsolható, minden működik csak irányítani nem lehet. Kikapcsolt állapotban a windows jelzi hanggal, hogy rádugtam a telót, de csak a töltés indul meg. Azért köszönöm a hozzászólást.
2015. febr. 16. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!