Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges hogy a nokia átver?

Lehetséges hogy a nokia átver?

Figyelt kérdés

Nokia lumia 520 telefonom elromlott, szervízbe kellett vinni. Garanciás volt még csak törésre és beázásra nem. Az üdítőktől, víztől mindig is óvtam de azt mondták ma, hogy nem javítható a telefon, mert folyadék került bele. Nem igazán értem mi történhetett. Két dologra gondoltunk, hogy a képernyőtisztító folyadék beszivárgott valahogy, vagy az egyszeri képernyőcserénél történt valami. Most azt mondták visszaküldik egy szervízbe és mivel nem történt beázás, bírósági intézkdést kérhetünk de nem vagyunk benne biztosak mert hgy bizonyítsuk igazunkat? Van arról fotójuk hogy állítólag a folyadék már marta a telefont de én ezt el sem hiszem, még azok is elgondolkodtam hogy nem az én telefonom van a fotón mert egy fajta telefonból rengeteget gyártanak ki tudja az mikori...

De honnan tudom hogy az a telefon az enyém? Mert már felküldék valahova ahol részletesebben megnézik és onnan hozták vissza. Honnan tudom hogy az én telefonomat adták e vissza?


2015. febr. 15. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Onnan hogy lefotózza a szerviz az IMEI matricát is természetesen.
2015. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik szerviz?
2015. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
volt már pár ilyen kérdés...nem sok dolgot tehetsz. ugye vannak benne ilyen indikátorok, amik elszineződnek, ha víz éri őket. na most mivel csak ők szedhetik szét, máskülönben ugrik a gari, ezért akármit mondhatnak. az meg majdnem biztos, hogyha alapvetően nem ázott be, akkor egy csepp vizet rácseppentenek...utána te elviheted egy független vizsgálatra, azt fogják csak látni, hogy bizony, el van szineződve az indikátor, úgyhogy a szervizeseknek adnak igazat. ez sajnos ilyen.
2015. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A magyar központin nokia szervíz a pécsi szervíz küldte föl oda. Köszi a gyors választ. Mi az az IMEI??
2015. febr. 15. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A telefon azonosító címe. Olyan mint gépeknél az IP Cím.
2015. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És hol tudom megnézni hogy mi az én telefonom imei száma? Egy csep víztől igaz elszíneződik de nem hiszem hogy 2 hét alatt oxidálódik (marja már a víz)
2015. febr. 15. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!