Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez most akkor mi, hacker?

Ez most akkor mi, hacker?

Figyelt kérdés

Kaptam egy sms-t errol a szamrol: 06303444672

Amikor vissza hivtam volna azt mondta ilyen elofizeto nem letezik.Neten is beirtam a szamot es azt dobta masoknak errol facebookos jelszot ker.



2015. febr. 15. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

nem...azt írták, erről a számról jön/jöhet a megerősítő sms facebook belépésnél.

alapvetően nem tudom, hogy működnek ezek a dolgok, de igen, lehet olyan telefonszámot kérni, amire nem tudsz hívást indítani. telekomnál is például így működik. van egy belső vezetékes hálózat, amiről ha egy ügyfélt vissza kell hívni, akkor úgy fognak keresni, mintha mobilról hívtak volna, és ezt a számot te nem tudod visszahívni.

2015. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En csak annyit kaptam itthon vagyok e mert ha igen felhivna. Csak lattam 2 bejegyzest ahol ezt a szamot irtak adathalasz szamnak.
2015. febr. 15. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!