Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy makacs tyúkszem a...

Van egy makacs tyúkszem a talpamon. Próbáltam a tapaszt és a folyékony tyúkszemirtót is. Nem használt. Mit tehetnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Pedikűrös le tudja szedni vagy irány a sebészet? Esetleg ajánlanátok gyógypedikűröst Pesten vagy Vácon?
2009. jún. 16. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerkőceimet a bőrgyógyászatra vittem tavaly,mert nekik sem mult el semmitől.Lefagyasztották nekik,és utána szépen helyrejött nekik.
2009. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a bőrgyógyászat. Önmagad ne próbálkozz semmivel sem. Van itt az oldalon egy eszement őrült, aki leírta, hogy a talpán lévő tyúkszemet a faragóból kitört pengével metszette ki, és most három napja gennyedzik neki, de miért? Na szerinted miért? Tudom, hogy te nem próbálkoznál ilyesmivel, csak gondoltam megosztom veled ennek a gógyisnak a történetét.
2009. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt tyúkszemem. A háziorvosom felírt nekem lápiszt. Ez egy szürke kis valami amit szabad kézzel nem szabad megfogni mert megéget. És gyakorlatilag anyum megfogta ezt egy csipesszel és minden fürdés után odanyomta a tyúkszememre 1-2 percig. Jó fekete lett utána azon a ponton a talpam, de egyáltalán nem fájt és 1 hét alatt rendbe is jött. Gyakorlatilag leégette onnan. Szerintem póbáld ki, veszteni nem veszítesz vele semmit, de ha ezzel sem múlik el akkor irány vagy a sebészet vagy bőrdoki.
2009. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!