Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagyhat le a telefonom...

Miért fagyhat le a telefonom lezárt képernyővel?

Figyelt kérdés

LG Optimus F6-om van, kb. 4 hónapos, újonnan hozzám került. December végén kezdte el, hogy lezárt képernyővel lefagyott. Ezt úgy kell érteni, hogy képernyő teljesen sötét, és hiába nyomom meg rajta akár a Home, akár a bekapcsolás/képernyőzár gombot, semmit nem reagál, az egyedüli megoldás az, ha kiszedem és visszateszem az akksit. Előfordult olyan is, hogy értesítés miatt a Home gomb körül villogott a LED, és ennek ellenére a telefon használhatatlan volt az akksi-ki-tortúra eljátszásáig.

Azóta volt szervizben, kb. másfél hete kaptam vissza, de elkezdte megint.

Fórumokon böngészve nem találtam úgy, hogy másnak is lett volna ilyen problémája, sőt, annakelőtte épp azért ezt a készüléket választottam, mert jó kritikákat kapott gyakorlatilag mindenhol.



Valaki hozzáértő legyen szíves, segítsen! :)



2015. febr. 16. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd viasza. Kötelesek újat adni helyette.
2015. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*vissza
2015. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint más alternatíva elképzelhetetlen? :/
2015. febr. 16. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem képesek megcsinálni marad a csere. Esetleg mégegyszer megnézik, de ha rossz lesz akkor kicserélik.
2015. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!