Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek? Nokia 2700 classic...

Mit tegyek? Nokia 2700 classic telefonom amint bekapcsolom csak fehér képernyővel jelentkezik de dolgozik. Ha beírom a PIN kódom lejátssza a hangot sőt zenét is tudok rajta lejátszani amennyire emlékszem mit és mennyit kell megnyomni.

Figyelt kérdés
De csak a fehér képernyő.

#mobiltelefon #Nokia #2700 classic
2014. jan. 8. 19:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt. A hiba szoftveres. Csinálj róla egy biztonsági mentést és aztán állítsd vissza a *#7370# kóddal (miután beírtad megkérdezi hogy biztos szeretnéd-e és ha az igenre nyomsz kéri a biztonsági kódot ( alapból 12345) de nem biztos hogy ez a kód működik de több nokia telefonnál igen érdemes megpróbálni. Én újratelepítéssel prőbálkoztam de elrontottam a telefont.
2015. jan. 10. 07:12
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez most komolyan a saját kérdésem volt?
2015. jan. 10. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!