Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet telón lezárt...

Miért nem lehet telón lezárt képernyővel zenét hallgatni youtube-on?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka hogy így írták meg? Milyen üzleti megfontolásból?
2015. febr. 16. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Mert csak. Amúgy is az igénytelenség csúcsa youtube-ról zenét hallgatni.
2015. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Windows phone-on lehet. Okát nem tudom, hogy a többi rendszeren miért nem lehet, csak azért irtam, hogy tudd nem lehetetlen.
2015. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Mert azon nincs hivatalos yt app...
2015. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Mert a Youtube videómegosztó oldal, mondhatni logikátlan lenne, hogy lezárt kijelzővel is működjön, hisz úgy amúgy sem látod a videót.


Viszont a Google tudja, hogy rengetegen csak zenére használják a Youtube-ot, ezért is hozta létre a Youtube Music Key-t, hogy lezárt kijelzővel is tudj zenét hallgatni.


De ha érdekel, hogy mégis milyen üzleti okai vannak, akkor valószínűleg a reklám lesz az. A Google reklámokból él, minden amit csinál csak azért csinálja, hogy több embernek mutathasson reklámot. Lezárt kijelzőnél nem látod a reklámot, persze meg lehetne azt csinálni, hogy akkor hangalapú reklám van, de azért valószínűleg kevesebb pénz jár, vagy akármi, Google tudja mi a jó neki üzleti okokból.

2015. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezzel a progival lehet: [link]

2015. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem éppen a legjobb minőség ha youtube-on hallgatom, de néha nincsen meg az a szám amit hallgatni szeretnék vagy egyszerűen csak néha jó belehallgatni számokba amik ha tetszenek otthon majd letöltöm jó minéségben és rendesen hallgatom nem youtube-ról szerintem ez egy teljesen korrekt érv ott túlzás nélkül minden megtalálható, könnyedén lehet nézelődni mit is szeret az ember, viszont zavaró hogy ha pl merül az akksi akkor nem tudom lezárni és az is hogy olyankor elrakni sem lehet mert akkor valami úgyis megnyomódik a kijelzőn amit nem szeretnék és leáll a zene.. hát "csak" ezért érdekelt. Még jó hogy a többiek képesek voltak mellőzni ezt a flegmaságot.
2015. febr. 16. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezik spotify is. És Google music. Soundcloud? Ezek valók arra amit te akarsz, nem a youtube.
2015. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezzel kezdhetted volna, és akkor nem hajtom tovább a saját hülyeségeim:D
2015. febr. 17. 02:43
 9/9 anonim válasza:
Köszönóm BG-tube tippet. Nagyon jó.
2015. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!