Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kérném úgy néz ki, hogy a...

A kérném úgy néz ki, hogy a közeljövőben veszek egy új mobilt de nem tudok dönteni. Szóval sony z2 vagy iphone 5s?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy két eltérő rendszer de nem tudok választani hosszú időre tervezem (2-3 év) Előfizetésre venném. Komoly válaszok bő vélemény kifejtések érdekelnének. Más nem igazán jöhet szóba de mást is meghallgatok ha kész érvekkel jön és nem úgy, hogy ez meg ez szar vedd ezt mert ez hú de fasza. Samsung szóba se jöhet. kérlek segítsetek. Előre is köszönöm

2015. febr. 18. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szerintem Apple-t vennék. Nekem iphone 4 van sima, szerintem az apple a legszebb telefon a piacon. Sajnos az enyémnek a GPS-e nem igazán működik, mert telepítettem az ios 7-et és 6 alatt működött, de így nem igazán, viszont minden más működik, és jobb mint egy Android rendszer. Mindenki dícséri az Apple iphone-t. Én is 5S-t veszek legközelebb.


És a legfontosabb, pl. ha MediaM-be veszed, bármi problémád van nem is nagyon szórakoznak, kapsz egy vadi újat. Visszavittem a telefonom hogy gyorsabban merül az aksi és kaptam egy vadi új telefont.


Én szerintem Apple 5S-t vennék, főleg IOS miatt.

2015. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!