Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem? Nokia...

Melyik telefont vegyem? Nokia Lumia 930 vagy Iphone 5c?

Figyelt kérdés
Várok véleményeket, tapasztalatokat, érveket

2015. febr. 19. 12:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%

Nem nagyon szeretem az iOS-t meg az iPhone-okat, de a WP-n elég nagy az alkalmazáshiány, ez miatt iPhone-t mondanék.


Persze lehet mondani, hogy már nem annyira rossz a helyzet, és egyre több alkalmazás jön ki WP-re, de még mindig hatalmas a lemaradás, és amíg ilyen kevés a piaci részesedése még jó ideig csak másodlagos játékos lesz, és a fejlesztőknek se lesz prioritás.

2015. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Az a véleményem hogy a Nokiát vedd, mert egy kategóriával jobb mint az iPhone 5C. Ismerek olyat aki Samsung Galaxy S4-ről váltott Nokia Lumia 930-ra és nagyon szereti. Az iPhone 5C nem tud semmi olyat amitől jobb lenne mint egy Karbonn Sparkle V.
2015. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Lumia 930, egyértelmű!
2015. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
ahogy az első mondja...sokra megyünk azzal, hogy "egy kategóriával jobb", ha bizonyos szolgáltatások hiányoznak belőle. például google szolgáltatások...nem tudsz youtube-ra egy hangouts stream-et se csinálni, nekem például pár napja ez kellett volna, helyette vehettem elő a 10 éves vga webkamerámat...:D én mondjuk így sem venném meg az 5C-t, de inkább vennék valamilyen iPhone-t, mint újra lumiát...
2015. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Van igazság benne, hogy egyes feladatokat nem tud (még) ellátni a 930, de ha nincsenek különösebb igényeid, akkor hosszútávon mindenképp jobb választás, mint az 5C. Ezt viszont csak te tudod, hogy mire szeretnéd használni.
2015. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mindenképpen hosszú távra választanám valamelyiket. ( 4 év mi nimum) ezen kívül fontos a kamera, a video készítés és pár alkalmazás, játék. Igazából az, hogy kevesebb dolgot lehet letölteni az nekem nem probléma. Majd használom azokat amik elérhetőek.
2015. febr. 19. 14:21
 7/23 A kérdező kommentje:
Màs extra igényem tényleg nincsen. Ne akadjon fagyjon, kényelmesen lehessen írni róla, mert a mostanin mind ez szenvedés :D
2015. febr. 19. 14:25
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
így már inkább a 930 akkor :) az iPhone is mondhatni erős kamerában az átlaghoz képest, én egy dolog miatt nem tudok visszaváltani iPhone-ra, és az az 1020-am kamerás tudása. szóval ezekben egyértelmeűn nem csalódhat az ember.
2015. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
talán az írás az, ami számomra kellemesebb egy iOS-es billentyűzeten, de ez emberfüggő.
2015. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 akoslaszlo ***** válasza:
80%

A Nokia Lumia 930-at nem lehet és a sportszerűség azt kívánja, nem is szabad EGY LAPON említeni az "5c"-vel!

Nézz csak utána, abszolút nincsenek partiban egymással!

Vedd csak meg nyugodtan a 930-ast!

2015. febr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!