Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2-es 32Gb-os telefonomon...

LG G2-es 32Gb-os telefonomon néhány kisebb karc keletkezett, mennyit von le ez az árából? Az akkumulátor kinek hány nap alatt merül le? A telefonon csak 1 hangszóró van?

Figyelt kérdés

Történetesen a szervizben karcolták meg 1 hét alatt úgy, hogy én 1 évig nem karcoltam meg. 7 kisebb karcolás keletkezett rajta, tényleg kicsik, pár milliméteresek, de ha a fény felé fordítom, azért ki lehet venni.

Ez mennyit von le az árából?

Sajnos ki nem cserélik ez miatt az előlapomat, pedig nekem fontos lett volna :(. Azt állítják, hogy nem ők karcolták meg. És a csere, mivel ennél nem csak az üvegrészt kéne cserélni, állítólag 40 ezer forint körül lenne.


Újonnan ez a készülék 80-100e Ft körül mozog. Néhány apró karcolás mennyit von le?


Nektek mennyi ideig bírja az LG G2? Mert nekem úgy, hogy nem volt futó alkalmazás, és nem használtam, 1 nap alatt lemerült :(.


És nektek is csak az egyik kis rács mögötti hangszóró szól? Mivel a másik a mikrofon elméletileg.



2015. febr. 19. 15:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ha szervizben karcolják meg a telefonom kijelzőjét, melyet nem ismernek azután el, mi a teendő? Szépen belenyugszik az ember? Arról van papír, hogy amikor bevittem, szép állapotú, a hátulja fóliás, ezt írták rá. Viszont az előlapomon nem volt fólia, és megkarcolták.

Másik: LG G2-n nektek is csak 1 hangszóró van???

2015. febr. 20. 01:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát ha csak be nem tudod bizonyitani hogy tènyleg ők karcolták meg akkor semmit nem tehetsz .
2015. febr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!