Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt egy tmobilos kartyam?

Volt egy tmobilos kartyam?

Figyelt kérdés
kb egy evig nem volt telefonba felhivtam a szamot es egy idegen vette fel. A kartyat nem tudok hova raktam lehetseges hogy egyik csaladtagom odaadta valakinek vagy egy ev utan kilotek a kartyam es mas megkapta a szamot? Koszonom elore is
2015. febr. 19. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha feltöltőkártyás volt, akkor valószínűleg lejárt és kiosztották újra.
2015. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy lejárt és kiadták újra ahogy az előttem szóló írta vagy vagy ahogy Te is írtad valakinek oda lett adva a sim.
2015. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat de egy ev alatt kiadjak masnak szerintetek?:)
2015. febr. 19. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lejárt, akkor igen!
2015. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elöszőr is szép napot kívánok mindenkinek!19 éves lány vagyok es nagyon kemény életem van anyukám elhagyott minket amikor kicsi voltam apukám meg meghalt! Kis öcsémmel élek. Dolgozok elég keményen senkink nincs! Nagyon szegények vagyunk annyira hogy én egy héten egyszer tudok enni főt ételt maximum! Többi napon szó szerint éhezek meg vajas kenyéren élek vagy üres kenyéren... kis öcsémnek megprobálok mindent megadni hogy ne érezze annyira hogy mennyire rossz a helyzet! Alig várom elkezdődjön a suli neki mert legalább ott tud enni normális főt ételt. Nekem van 1 nadrágom 2 felsőm és egy nyári cipőm télen nem is tudom miből lesz cipőm..
2015. aug. 28. 19:42
 6/7 A kérdező kommentje:
tavaly télen nyári cipőbe voltam és olyan munkát végzek aminél nyitott helyen vagyok így szó szerint úgy megfagyott a lábujjam hogy félelmetes volt:) igazából azért mosolygok mert nagyon durván elbánt velem az élet és már annyit sirtam, hogy lassacskán nem lesz könnyem :D kis öcsémmel is probálok vidám lenni de nagyon nehéz mert belülről halott vagyok! Az a baj hogy kilátástalan az életem sajnos és egyszerűen nem tudom mi lesz velünk... keményen gondolkozom az öngyilkosságon de nem tehetem meg mert a kis öcsémnek szügsége van rám:( egy luxus van egész életemben a kis internet ami a legolcsobb videót se tudok rajta nézni csak olvastagni híreket stb... sokszor belegondolok hogy milyen jó lenne egy normális élet ami alap más embereknek finom ételek szép ruha stb:) minden este/éjjel sirok...
2015. aug. 28. 19:43
 7/7 A kérdező kommentje:
és augusztus elején munka után jöttem haza és 2 részeg pasas beszolt én meg csak mentem tovább utánam jöttek és hátulról durván leütöttek elestem és meghúzodott  a karom ök meg csak nevetek rajtam hogy ez jár nekem
2015. aug. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!