Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak egy féle csavarhuzo jo...

Csak egy féle csavarhuzo jo az iphone 4 csavarjához ami alul van a töltörésznél vagy olyan is jo ami otthon találhato milyen csavarhuzok jok hozzá?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
nem speciális, csak kicsi, de akadhat otthon. az én csavarhúzókészletemben például a legkisebb az éppen elegendő volt, és belefért.
2015. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A négyest kétféle csavarral szerelték. Az első szériában még csillagfejű volt, később tértek át a máig használatos pentalobe fejű csavarra. Oda speckó szerszám kell.
2015. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. febr. 21. 10:58
 4/7 anonim válasza:
Vagy ha nincs kicsi csavarhúzód egy tompa kés is megteheti.
2015. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és kérhetnék egy képet hogy kb milyen kicsi vagy milyen féle csavarhuzo kell ami talán othhon is van mert nem nagyon szeretnék ezért venni egyet
2015. febr. 21. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es és szerinted a pentalobe-ba nem megy bele a 4 ágú olyan szinten, hogy lehessen csavarni?

de ahogy a 4-es mondja, még egy kés is megteszi(én mondjuk szikét használtam: [link] 4S-hez)

2015. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyébként nekünk ilyen szett van itthon( [link]


ebből a fajtából a legkisebb megteszi.

2015. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!