Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az időjáráshoz mindenképpen...

Az időjáráshoz mindenképpen kell a gps?

Figyelt kérdés
Adott egy galaxy s3 mobil kitkat androiddal,próbáltam elég sok időjárás/óra widgetet de ha frissíteni akarom mindegyik kéri hogy kapcsoljam be a gpst...ez mindenképp kell?régebben simán wifiről frissítet de a gyári időjárás widget is kéri a gps-t nemértem... viszont találtam a gps beállításokban olyat hogy energiatakarékos mód amivel elvileg csak a mobilhálózatot és a wifit használja a helymeghatározáshoz(bár nemértem ez minek ha már egyszer megvan) ha azt hagyom mindig bekapcsolva és épp nem vagyok wifi közelben azis meríti a telefont kikapcsolt wifi mellett? mert a gps az nem épp akkukímélő... Más is tapasztalt már ilyet? vagy ez az új android miatt van?van esetleg rá megoldás hogy csak wifin frissítsen?Előre is köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 20. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
az időjárás appban valahol biztos ki lehet kapcsolni a saját helyes időjárás mutatását, és csak kézzel beírt városokat mutassa.
2015. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha saját helyet állítok be akkor csak ott fog frissíteni neten keresztül? de mi van akkor ha máshol vagyok? régebben felmentem máshol netre és lekérte a helyadatokat onnan...
2015. febr. 20. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azért követeli, hogy maghatározhassa, melyik város adatait kell letölteni. Bvziság az egész, ha lehet add meg neki kézzel a helyszínt.
2015. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna nem lehet...
2015. febr. 20. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Én időképet használok. Ha autómatán van a helymeghatározás akkor WiFi-ről vagy Mobilnetről kéri le, ha bent van a GPS akkor meg onnat.
2015. febr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megvan a megoldás,annyi hogy kitkat-ben nincs külön olyan hogy gps,hanem olyan van hogy hely és azon belül lehet kapcsolgatni hogy wifi,gps,mobilhálózat vagy wifi és mobil vagy csak gps....hülye android :D
2015. febr. 20. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!