Van-e igy garancia?

Figyelt kérdés
2 hete vettem egy iphone-t,de felidegesitett az,hogy nemtudok rá tenni filmet ès falhoz vágtam..Mindene szèttört. van-e igy garancia? Ha nincs az se baj,mert pènteken úgy is veszek egy Samsung Galaxy S5-t helyette addig meg kibirom max focizok vele egyet másra ugyse jó.

2015. febr. 23. 10:54
 1/9 Tengor ***** válasza:
67%
Nincs. Bár gyártási hibáról van szó, azért a szüleid a felelősek és nem az Apple.
2015. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szándékso rongálásra nem vonatkozik a garancia.
2015. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
magam vettem a telefont a sajàt pènzemen ès nem a szüleim.
2015. febr. 23. 11:17
 4/9 Tengor ***** válasza:
75%
De 99%, hogy őket terheli a felelősség, hogy ez lett belőled, aki így oldja meg a vélt problémáit.
2015. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az,hogy mikènt oldok meg valamit az csak az èn magânügyem ès nem ez volt a kèrdès egyèbkènt sem.
2015. febr. 23. 11:36
 6/9 Zakathol ***** válasza:
A gondolatmeneted ott bukik meg, hogy nem a telefonod a szar mert Te nem tudsz rá filmet rakni. Tudod: a kacsa meg a víz...
2015. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tengor ***** válasza:
Valóban nem ez volt a kérdés, tettem egy megjegyzést, amit nem értettél, és én elmagyaráztam. A válaszom az első válaszban volt.
2015. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyílván nem ,hísz szándékos rongálásra sehol nincs garancia ,ennyit te is tudhatnál.
2015. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
oda kéne figyelni órán, ahelyett, hogy ilyeneket találsz ki...
2015. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!