Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használ valaki jelenleg...

Használ valaki jelenleg Microsoft Lumia 535-ös készüléket?

Figyelt kérdés
Megéri számba venni vásárláskor, vagy inkább nem?

2015. febr. 24. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 535-öt használok.
2015. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És milyen? Érdemes megvenni?
2015. febr. 24. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van. Attól függ mi a célod vele :)


Nekem fontos volt, hogy bele tudjak tenni 128 GB-os SD kártyát, a legtöbb androidos telefon ezt sajnos nem tudja. A Windows Phone még nem olyan jó mint az Android, de megteszi. Ennyiért szerintem nem nagyon találsz hasonló telefont, bár a Tesco Opendottja elég jónak tűnik, ha Androidot akarsz.


Vásárlás előtt sokat olvastam utána, pár hét után ez a kritika tűnik legjobbnak (azóta már javítottak a képernyőérzékenységen):


https://www.youtube.com/watch?v=GJXGQjTO_xw

2015. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem nagyok az elvárásaim. Abból amit láttam, egész jó következtetéseket vontam le. Jelenleg Androidom van és nagyon idegesítő tud lenni, ezért érdekelnek most a Windowsos telefonok. Ismerőseim szerint nem jellemző, hogy befagy az operációs rendszer, emiatt keltette fel inkább az érdeklődésemet.:)
2015. febr. 24. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Le még nem fagyott, de ezt is újra kellett indítanom időnként, mint egy asztali vindózt, mert egyes funkciók nem működtek.


Nem fogsz vele rosszul járni, de kevesebbet tud, mint egy Android, főleg appok terén.

2015. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amiket használok Androidon, azok megvannak a Windowson is, megnéztem. Köszönöm a válaszod, sokat segített! :)
2015. febr. 24. 16:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb ezt a Microsoftot, androidbol ennyiert nincs hasznalhato
2015. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok, én is megerősítem a többieket. Sokkal jobb az androidnál.
2015. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm, mentek a zöld kezek! :)
2015. febr. 24. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!