Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem a napokban két darab...

Vettem a napokban két darab nokia 6300-ás telefont. Üzembe helyeztük a telefonokat, nincs baj velük csak van egy ikon amit nem értek és mindenkét telefonon rajta van. Az akkumlátor töltöttségi állapota mellett van egy G betű. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Vettem a napokabn két darab nokia 6300-ás telefont, mert most így nagyon olcsó volt a vodafonnál!

A használati utasításban azt írja G/E a teelgon regisztrálva van egy GPRS vagy egy EGPRS- hálozathoz.Ez mit jelent? ki tudom kapcsolni?HA telefonálok akkor ez a G betű át van húzva és a kiskönyv azt írja ilyenkor hogy fel van függesztve.Valaki segítsen!


2008. aug. 24. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyit jelez, hogy elérhető a mobilnet. Ne aggódj emiatt, ha nem használod rajta az internetet, akkor nem is fog levenni pénzt! kikapcsolni szerintem nem lehet, apám mobilján is mindig ott van, pedig neki egy 5140i van.
2008. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 FAKESZmester ***** válasza:

biztos kilehet kapcsollni nekemis kivan meg a faternak is .....

a beállitások menüben nézz me mindent csakmegfogod talállni

2010. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!