Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emiatt ugorhatott a garancia...

Emiatt ugorhatott a garancia a telefonra?

Figyelt kérdés

A Wayteq talk 5H készülékem nem töltött rendesen egy idő után, körülbelül 2 hónappal az átpatrícionálás után. Pontosabban a linkben található lépéseket csináltam végig a telefonon, majd rá 8-9 héttel jelentkezett az a hiba, hogy nem tölt a telefon rendesen.


[link]


Olvasom, hogy garancia vesztéssel jár ha "illegálisan módosították a készülék szoftverét". A fenti művelet megfelel annak?

Illetve lehet-e a hiba és az átpatrícionálás között összefüggés?


2015. febr. 26. 14:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint közölte a szervíz, hogy "nem garanciális a készülék, mert nem gyári hiba". Az átpatrícionálás miatt nem garanciális?
2015. febr. 26. 14:17
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű,hogy az miatt történt.

Próbálj meg egy visszaállítást, ha akkor is hibás,akkor akku probléma.

2015. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok esetben a kirootolt telefon visszadobják,de nekem auz érintetlen telefonomat sem voltak hajlandók megcsinálni,pedig vastagon gyári hibás.

Viszont nem értem a gyár válaszát,hardverileg nem bántottad a telefont nem?

Hol olvastad hogy garanciavesztéssel jár? Maszek fórumon,vagy a gyártónál?

Mert nem mindegy.

2015. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok:

Nyomass neki egy hard resetet,vagy gyári visszaálítást.

2015. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a szervízben van a telefon már 2 hete és 2000 Ft a hiba kivizsgálása+költség a javítás...

Egyébként itt olvastam, de nem vagyok T-mobilos.


[link]

2015. febr. 26. 14:48
 6/8 A kérdező kommentje:
A hardverekhez egyáltalán nem nyúltam.
2015. febr. 26. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a rootolás és garanciáról szól,de ha beírod,illetve megkérdezel egy GSM-est akkor sokhelyütt garanciavesztéssel jár a rootolás:

[link]


Jótállási jegyet elolvastad?

2015. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hardveres szempontból nem kéne hogy problémát okozzon, ha garancia csak arra vonatkozik,akkor ha azt nem piszkáltad,megcsinálják.

Nálam más a helyzet:

Speciel nekem hiába nyílt az androidos telefonom,ha kirootolom,elvész a garancia.

Ugyanígy ha hardvert piszkálok.

2015. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!