Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok olcsó okostelefont?

Mondanátok olcsó okostelefont?

Figyelt kérdés
Lehet kínai akármicsoda is. Andoridos, két simes, micro kártyával bővíthető kellene. Új és független.
2015. febr. 28. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi neked az olcsó?
2015. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Olcsó = nem több mint 15 000,- Ft (azaz tizenötezer magyar forint nulla fillér)

Általában ennyi az itteni szemléletmód.

Annyiért valószínűleg lesz, de ne számíts csodákra. Régebbi kínai MTK ostobatelefonok azt hiszem megfelelnek az általad említetteknek.

2015. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jaja, max 15 ezerig. Igazából csak egy szótanuló progi miatt kéne... emiatt nem veszek drágát, megvagyok nélküle.


tescoban láttam myphone meg ilyesmiket. Jó, szar felbontás 800*480 a mai felfogásban, de kit érdekel. Én még abban a korban nőttem fel, mikor a monitorokat VGA, EGA minősítéssel 640*480 látták el. Ahhoz képest ez a felbontás egy ekkora telefonra már hawaii. :)


Egy 2 magos proci legyen benne, azt annyi :)

2015. febr. 28. 23:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát csak a gond lesz vele. Szerintem inkább használt telefonokat nézzél ennyiért.
2015. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28 ezerért már normális telefont venék ezt [link]
2015. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezek a használtak mennek ennyiért: 14-17 eft között.


[link]


[link]


[link]


Héátsz, inkább akkor egy új tescos... ezek mind elavult óvskaságok, 1 magos bűnlassú procival. A tescos legalább már 1,2 ghz-es és két magos.

2015. márc. 2. 17:01
 7/9 anonim válasza:

Igazából 15ezerért olyat nem kapsz, amit leírtál. 800x480 felbontás kizárva és a két mag is. Ezek inkább 20 körül vannak.

Szótanuló alkalmazáshoz nem kell processzor, azt még egymagos processzorok is vígan elviszik.

2015. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: menj el egy tescoba, és nézz körül! :) Látni fogsz csodákat. A legtöbb ember sajnos csak a reklámok után megy, meg a nagy márkák után, miközben csak a márka a termék árának fele!


Az ilyen kínai csing csungok, ugyanazt tudják, hisz ők gyártják a nagy gyártók telefonjait is. Ugyanazt teszik bele, ami technikát onnan lenyúltak, hisz mindenük megvan hozzá...


MOndom, 15-eft ért független 2x1,2 ghz, 800*480 felbontás, micros sd, dual sim, GPS stb. Annyi, hogy nincs tárhely, vagy nagyon kicsi, és talán a memória sem túl sok... gyengébb fényképező, de ez is csak csúcstelefonhoz viszonyítva... (Lazán veri felbontásban a 20 ezres fényképezőket...


Úgyhogy asszem annál maradok... nekem nem a márka kell, hanem ami belül van...

2015. márc. 2. 21:13
 9/9 anonim válasza:

Nekem HTC-m van, külföldről vettem jóval olcsóbban, mint idehaza kapnám, ráadásul én húztam le róla a gyári fóliát is.

Nem értek veled egyet abban, hogy feleannyit érnek. Éppenhogy a HTC-ben van egy plusz, amit más telefonokban nem találok. Ezért megéri azt a plusz pénzt.

Nyilván a márkásított és nevenincs kínaiak is mennek, csak mindig kibukik, hogy itt-ott spóroltak az anyaggal. Ez az a kategória, ahol hiába vannak hangzatos adatok, mégis kompromisszumokra kell készülni.


Szótanuló alklamazás nem igényel nagy teljesítményt, szóval akár Tesco is lehet, meg fog neked felelni a célnak.

2015. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!