Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, hogy ne álljon...

Mit csináljak, hogy ne álljon le a youtube videó?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy s 4-em van és egy olyan kérdésem lenne,hogy egy youtube videót csak hallgatni szeretnék mondjuk és le szeretném zárni akkor leáll...Iphone-okon van egy olyan funkció,hogy lezárás után sem állnak le a videók...Lehetséges esetleg ez androidon is?Ha igen hogyan?Köszönöm a válaszokat előre is!

2015. márc. 1. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

most azt tudnám mondain hogy tedd fel a viral nevű progit mert az tudott igy lejátszani. De sjanos tényleg csak tudott, ugyanis a google belekötött, hogy ez nekik nem tetszik. A legutolso verziobol ki kellett ezt vennie a készítőnek sajnos... Azonban ha találsz régebbi verziójú APK-t a viral-ból az valoszinű tud ilyet! Nézz utána.

Direkt nem linkelek, hogy ne csináljak semmi szabáyltalant...

2015. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. márc. 1. 17:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkerestem letöltöttem de igazad van nem sikerült régebbi verziót nem találtam úgyhogy maradok a ,,nem lehet"-nél... :(
2015. márc. 1. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!