Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg éri most galaxy s5-öt venni?

Meg éri most galaxy s5-öt venni?

Figyelt kérdés
Nemsoká lehet venni az s6-ot és nem tudom érdemes lesz-e megvárni mert sokkal drágább lesz, meg hogy tudhat-e többet. s5-öt 100 körül tudnék újonnan venni.
2015. márc. 4. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Még várj! Legalább 3-4 hónapot!
2015. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Telekomnál pont akciós az s5, 120 helyett 36 ezer ft. 2 év hűség az előfizetésre ami havi 10000 ft. Most 7 ezer ft körül van a számlám átlagba és ez korlátlan beszélgetést ad ennyiért.
2015. márc. 4. 14:15
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
Inkább várd meg az Lg G4-t vagy Xperia Z4-t ami jobb lesz az s6-nál és szolgáltatónál biztos lehet olcsóbban megvenni.
2015. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
S5-t még akkor sem érte megvenni amikor megjelent. Inkább nézz valami más hasonló telefont.
2015. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Istenem a sok bolond lg meg sony fan ... Hogy ne erne meg :) En decemberben vettem meg ( arrol irok most ) es a legjobb ^^ Persze az s6 a meno , de ha addig varsz hogy megerje megvenni jon a kovetkezo :) Sony jo ceg de telefonok teren nagyon ratyi es ocska mert hamar tonkre megy stbstb , lg meg hat inkabb maradjon a tvknel de o is jo telokat gyart :)^^ Osszesegeben szerintem S5ot vegyel :)
2015. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy LG meg egy SONY sokkal tovább lesz használható mint egy Samsung :)
2015. márc. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kérdező.. ***** válasza:
A samsung meg maradjon a hűtőknél meg mikróknál,mert náluk ratyibb telefont senki nem gyárt.
2015. márc. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
évente sdzoktam telefont venni, most eg sony xperia s-em van jó meg szeretem de 36 ezerért felkeltette érdeklődésemet az s5. Az xperia z3 ugyanebbe a csomagba 110 ezer.
2015. márc. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!