Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 Mennyire...

Samsung galaxy s5 Mennyire megbízható? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Van valami gyengesége,gyári/széria hiba?
2015. márc. 4. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
belassul, kivétel nélkül mind, de nem szériahiba hanem szoftveres, engem nagyon idegesített, amikor megnyomtam valamit de megakadt és teljesen más gombot nyomtam meg mint amit akartam
2015. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez is?!? az s plus-om is ezt csinálja
2015. márc. 4. 11:55
 3/9 kérdező.. ***** válasza:
61%
Tök mindegy milyen samsung,a szoftver rajtuk ugyanolyan szar.
2015. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van. Valóban szar mind, köszönt a TouchWiz-nek, meg az optimalizálás hiányának.
2015. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet ezt valahogy javítani?
2015. márc. 4. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, nem veszel Samsungot
2015. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
én inkább CM-et raktam rá.
2015. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Ennyi. Nem kell Samut venni oszt jónapot. Az S5 áráért mér regeteg megbízható mobilt lehet kapni
2015. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
s5 rol irok nem ertem mi a bajotok a telefonnal :D premium es nyujtja is ezt ;) Ha belassul akkor takaritani kell ha szar ujratenni v szerviz :D De fel ev alatt semmi ilyennel nem talalkoztam pedig nagyon leterhelem szegenyt de ugyanugybirja ;)
2015. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!