Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia szoftverfrissítés?

Sony Xperia szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A telefonom kiírta, hogy elérhető rá a 4.4.4. (Jelenleg 4.4.2 volt rajta). Wifin keresztül letöltötte a telefon a frissítést, majd elkezdte. Kiírta h kb. 11 percig fog tartani, közben nem lehet használn stb stb. Majd ugyebár lezárt a képernyő (?). Eltelt 11perc de nem tudom feloldani. Mit tegyek? Előre is köszi, mennek a zöldek.



2015. márc. 5. 16:01
 1/4 anonim válasza:
Várjál még biztos még frissít csak ha mondjuk el telik már 20 perc akkor azért vedd ki az aksit. De gyári frissítésnél nem szokott gond lenni.
2015. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit aggódok h kikapcsolt közben vagy valami.. lassan már 15percnél járhat
2015. márc. 5. 16:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Áhh hosszan lenyomtam a gombot, most bejött a Sony logó, majd az Android képe alatta egy kék csíkkal ami lassan de tölt. Ez jó hír nem?
2015. márc. 5. 16:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Áhh sikerült, csináltam egy gyári visszaállítást is :D
2015. márc. 5. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!