Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a Sony Xperia...

Justboy kérdése:

Miért írja ki a Sony Xperia Z3 compact telefonon a build számnál hogy fejlesztő lettem? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
rányomtam párszor és számolt vissza hogy 5-4-3-2-1 lépés hogy fejlesztő legyen. most rányomok ezt írja "nincs rá szükség, ön már fejlesztő." Valaki okos írjon :D

2015. márc. 5. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ezt én is meglesem :D
2015. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hajrá :D kíváncsi vagyok mi a tök ez :D
2015. márc. 5. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert a fejlesztői beállításokat elrejtik, hisz átlagembernek nincs rá szüksége, de fejlesztőknek jól tud jönni.


Aki meg fejlesztő (vagy csak kicsit is jártas Android terén) az tudja, hogy a build numberre rá kell nyomni 7-et, és előjönnek ezek a beállítások.

2015. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kérdező.. ***** válasza:
Mire kellett nyomkodni?
2015. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ilyenkor jelenik meg az Új beállítás menüpont a "Fejlesztői Lehetőségek"?
2015. márc. 5. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Sok mindent lehet itt állítani, de amibe nem vagy biztos, azt ne pipáld ki vagy ne vedd ki a pipát. Ahogy látom te egy nagyon átlag felhasználó vagy így szerintem ne foglalkozz vele. ;)
2015. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
annyira átlagnak nem mondanám magam. de ne folyunk vitába. Köszönöm az eddigi válaszokat. amúgy nem a telefon kinézetére mentem mint sokan mások inkább a tudására. 1-2 dolog nem világos a fejlesztői beállításoknál de szerintem nem azokon fog múlni a telefon személyre szabhatósága:D
2015. márc. 11. 18:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Pl melyiket? :)
2015. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!