Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony Xperia SP! Fejlesztő?

Sony Xperia SP! Fejlesztő?

Figyelt kérdés

elkezdtem kattintgatni a beállítások menüben a telefonról->build számot és azt írta ki hogy: nincs szükésg rá ön már fejlesztő

Ez mit takar?



2014. jún. 10. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel vannak oldva a fejlesztői lehetőségek, pl. USB-hibakeresés, CPU-, VGA-figyelő, kurzoradatokat megjeleníti, stb... van egy külön menüpontja, ha végeztél a szórakozással, kapcsold ki, mert könnyen tönkreteheted, ha nem figyelsz, és nem vagy fejlesztő.
2014. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,már kikapcsoltam! :D
2014. jún. 11. 06:50
 3/3 anonim válasza:
Lécci mondjátok hogy hol lehet ki kapcsolni mert én is voltam ilyen buta és megtettem ezt én is kikapcsoltam de megnéztem hogy biztos legyek benne de utána is azt írja hogy fejlesztő vagyok pedig a fejlesztő lehetőségeket ki kapcsoltam
2015. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!