Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam az Iphone 5-met...

Nevenincs32 kérdése:

Elhagytam az Iphone 5-met túrázás közben. Ha elmegyek a rendőrségre hogy elhagytam a telefonomat akkor meg fogják keresni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt aktiválva a Find My Iphone igy nem tudom nyomonkovetni. Visszamentem megkeresni de nem találtam vagy már valaki megtalálta és elvitte. A számomat letiltattam. Hallottam olyat hogy vissza tudják keresni ha valaki belerak egy másik sim-kártyát. Ezt akkor is megteszik ha elhagytam vagy csak ha valaki ellopta? Van ilyen tapasztalatotok?

2015. márc. 6. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Első körben nem ártana visszamenni a túra útvonalára, és megpróbálni megkeresni. Ha ez nem jár sikerrel, akkor lehet gyanakodni, hogy valaki ellopta. A rendőrség szerintem elveszett dolgok felkutatásával nem foglalkozik.
2015. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Ha csak nem vagy az orbán dinasztia sarja, akkor az esély egyenlő (=) a 0-val.
2015. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nem nagyon kerestetik. Viszont csak rendőrségi feljelentés esetén fogja letiltani a szolgáltató.

Mivel ez kimeríti a jogtalan elsajátítás vétségét, így mindenképp tegyél feljelentést. Aztán meg letiltatod a szolgáltatóval. Sajnos mást nem nagyon tudsz.

[link]

2015. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már kerestük többen is de nem lett meg sajnos. Tehát ha nem lesz meg és feljelentést teszek akkor mit csinálnak? Van rá esély hogy a szolgáltatóval egyuttmukodve bemérik? vagy ha beleraknak egy másik simet riaszt?
2015. márc. 6. 20:47
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Kétnaponta találnak egy-egy agyonvert, megerőszakolt 18 éves lányt, postást, stb. Ott sem csinálnak semmit, simogatják a vadiúj trafipaxokat csak...


Gondolod egy telefon miatt felemeli a hájas seggét bármelyik sün? Teszel feljelentést, egy hónap múlva kapsz egy levelet hogy lezárták a nyomozást, ennyi.

2015. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés még a humor kategoriába is rossz. Remrlem csak poén!? Körberöhögnek ha bemész ezzel a rendőrségre! Ha a zsebedből lopják ki akkor se foglalkoznak ilyennel, nemhogy ha elhagytad
2015. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem poén. Valaki akinek esetleg van hasonló tapasztalata?
2015. márc. 6. 21:25
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Milyen tapasztalatot vársz? Gyilkosságokat nem tudnak kinyomozni. Illetve ha sikerül, felmentik a tetveseket, lásd ároktői gyilkosságok.


Mit érdeklik őket a telefonod? Csak a pénzbehajtás megy, semmi más.

2015. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

Még pár buzeráns le is pontoz.


Jelentkezzen már egy db ember akinek megtalálták a telefonját valaha :)

2015. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

Kedves kérdező!


A fotelből mindenki nagyon tudja osztani az észt pláne, hogy fingja sincs a rendőri munkáról, de ahogy látom unblock a magyar törvénykezésről sem. Ne foglalkozz velük.

iCloudban tiltsd le a telefont. Így nem lehet újra aktiválni. Menj be a rendőrségre és tegyél feljelentést. Talán 1% az esély, hogy meg lesz.

A feljelentéssel mehetsz a szolgáltatóhoz és letiltathatod. Ennél többet nem tudsz tenni sajnos.

2015. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!