Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális, hogy ha egy...

Az normális, hogy ha egy kisebb erőhatás éri a telefon alját, egy ideig nem érzékel a kijelző?

Figyelt kérdés
Szerdán volt először ez, de csütörtökön délben már működött. Azóta nem volt baja, de tegnap olyan béna voltam, sikerült leejtenem. Tokban volt, szőnyegre esett kb. 50 centiről, de megint nem jó. Abban bízok ma megit működni fog, és ha jobban figyelek rá, nem lesz baja.
2015. márc. 7. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ilyen, mert megsérült a leejtéstől, szervízelés nélkül nem fog helyrejönni.
2015. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen mobil?
2015. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

galaxy s4

szervizben ez panel, vagy kijelző csere lenne?

2015. márc. 7. 17:54
 4/4 A kérdező kommentje:
akksi ki volt szedve egy napig, szétszedtem, megnéztem csktalkozókat, működik megint. ha nem dobom le, szerintem jó lesz.
2015. márc. 7. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!