Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy fiúnak előnyte...

Szerintetek egy fiúnak előnytelen egy narancs vagy zöld színű telefon?

Figyelt kérdés
Lumia 735 a kiszemelt egyed egy 620 után. 620 előtt mindig is fekete telefonom volt, egyszerűen túl snassz és sötét, ezért vágytam fehér telefonra. Azonban rá kellett jönnöm, hogy csak egy ideig szép fehér, mostanra már inkább vöröses-sárgás-szürke. Tehát a fehér előnytelen, kék nincs belőle, így marad a narancs és zöld. Melyiket tudnátok elképzelni egy srácnál?

2015. márc. 8. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem zöld 930-asom van és nekem tetszik a színe,szerintem zöld.
2015. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig fekete telefonom volt. Kivéve a c7 az barna, majd a lumia 800. Az cián. 930 ból narancsot akartam venni, de csak fekete volt... :) nincs azzal baj ha szines.
2015. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:

Ha rikító a színe akkor b*zis (búzás).

Ebből eldöntheted hogy számodra ez előny vagy sem.

2015. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szürke 735-öt vettem de csak mert nem volt narancs belole F21
2015. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!