Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s5 vagy xperia z3 compact?

Galaxy s5 vagy xperia z3 compact?

Figyelt kérdés

csak errol a ketto telefonrol szeretnék velemenyeket tapasztalatokat.

és melyik a jobb vizallosag szempontjabol?



2015. márc. 8. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Z3C gyorsabb a kisebb felbontás(HD720p) miatt. Vízállóság szempontjából nem tudok nyilatkozni, mert nem próbáltam még és nem is szeretném. Kamerában szintén jobbnak tartom a Sony-t mert sokkal jobban lehet használni a sok speciális lehetőség és a Sony algoritmusok miatt.
2015. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sony-t ajánlom. Gyorsabb, szebb. Több a Samsung párti ember, de csak mert nem ismerik a sony telefonjait igazán. Barátomnak z3 compact van. Minden nap csak jókat mond róla.
2015. márc. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a valaszokat

de valaki még megmondhatná h melyiknek a jobb vizalosaga?

mert interneten semmi olyan nincs ami felér tapasztalattal

2015. márc. 9. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked mért fontos a vizállósági tapasztalat, talán uszodába akarsz járni telefonálni?

Szerintem nincs ember, aki ezt személyesen kipróbálja, ha én megvenném ezt a telefont nem próbálnám ki nem merném. Igaz garanciába kötelesek költség mentesen javítani, de akkor se. Vedd meg a telefont és próbáld ki ha van merszed!


Lényegre térve, Z3 compactot válazd, mért is: Kissebb mint a nagy tepsi S5, Ahogy mondják előttem is, gyorsabb kissebb felbontás véget, vagyis kevesebb képkockát kell betöltenie. ;)

2015. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

csak egy kérdés volt.

ertem köszönöm

2015. márc. 9. 21:00
 6/7 anonim válasza:
nekem z3c van , az első 4 hónapban jól birta , semmi baj nem volt , birta az egy órát , de most valahogy belement , miután kiszáradt még müködő képes volt , de volt hogy nem müködött a töltő és az SD kátya, ezen kivül a képerny bal oldalán a touch nem müködött , most van garanciás javitás alatt
2015. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem éri meg kipróbálni, kis gyártási hiba és utánna meg 1 hónapig várhatod mire megcsinálják.
2015. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!