Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elérkezett az ideje hogy uj...

Elérkezett az ideje hogy uj telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van nekem egy Alcatel ot Mpop telefonom és mostanába eléggé érdekes dolgokat produkál: néha ha csak a hangszóró rács feletti részhet hozzáérek már a status bart vagy egy érintőbombot érzékel. Néha egy random nyomást érzékel a képernyőn és van hogy görgetni sem tudok. Néha ha az alsó fix menük akármelyikét megnyomom nem azt nyitja meg hanem egy messzebb lévő mappát nyit meg és zár be. Egyszer a képernyő eléggé megnyomódott és azóta csinál ilyeneked de semmi elváltozás nincs rajta. Tegnap kiszedtem az alaplapját, kiporoltam kicsit és per pill nincs ilyen gond valameddig. Ezen felül eléggé lassu és van hogy egymás után sima böngészés közbe kilép sokszor is. :D

Komolytalan válaszokat azért nem kérnék de írja le mindenki a véleményét.


2015. márc. 9. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csere egy normális, hibátlan telóra.
2015. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
cseréld Samsungra vagy LG-re azok sokáig bírják
2015. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
Ha sokáig akarsz telefont akkor samsungra biztos ne cseréld.
2015. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sony xperia z ultrát néztem ki, az is eléggé tartósnak tünik. Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!