Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen tablet a...

Szerintetek milyen tablet a dps dream 7? Úgy hallottam, hogy kb 4 fajta is van belőlle.

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ,hogy több fajta dps dream 7 tablet is van. Ja és még annyi, hogy az 1 magos verzión fut a gta 3? Ha nem akkor tudnátok irní jó játékokat?

2015. márc. 11. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind a 4 verziója ipari hulladék, semmire sem jó.
2015. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idézek a fórumából:

"És a GTA III hoz mit kell csinálni hogy elinduljon ?"

Venni egy normális gépet. :C

Ez a cucc már jó egy éve a piacon van,és már akkor is gyengének számított mikor megjelent.

Azon is csodálkozom,hogy egyáltalán még van belőle. A Kínaiak már vagy 2x le csderélték a kínálatot mióta ez a piacon van."

....és ezt 2013-ban írta.

Ilyet csak jelképes összegért vegyél, vagy inkább ingyen éri meg. El lehet vele szórakozni azért, azt nem mondanám, hogy semmire sem jó.

[link]

Itt bizonyára kitárgyalnak más játékokat is, böngészgesd.

2015. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Ez igazából nem életem nagy vágya ,csak kedbes nahymamámtól kaptam és akkor már illik megtartani :)
2015. márc. 12. 04:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a tablet internetezésre, chatelésre, facebookozásra, jegyzetelésre lett kitalálva. Arra mondjuk tökéletes, de komoly játékra alkalmatlan.

Bár az én magánvéleményem az, hogy játékra az asztali PC, meg a konzol való.

2015. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!