Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már más telekom előfizető...

Volt már más telekom előfizetőnek is ilyen számlája?

Figyelt kérdés
Bővebben az első kommentben.
2015. márc. 12. 13:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek backdoorozva, de vannak készülèkek amik eleve rendelkeznek távoli elérés, felügyelet, vezérlés lehetőségekkel, ilyen pl a BlackBerry jónéhàny telefonja is.
2015. márc. 12. 14:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a CNE modules-ról lesz szó amit általába qualcom processorral rendelkező telefonra mellékelnek előszeretettel a szolgáltatók. Rendben, én paranoiás vagyok, de engem mélységesen felháborít, hogy veszek egy telefont amin akármi ilyen software van előtelepítve. Emellett ott vannak az ezer sebből vérző biztonsági rendszerek, innentől egy lépés az, hogy az férjen hozzá az összes személyes adatodhoz aki csak akar. vagy 1 ujabb nem kedvező törvényhozás kérdése.

Mellesleg a CNE-be már jomagam is belefutottam, de mivel nem szolgáltatótol van a telefonom és rootolva van, azt csinálok vele amit akarok. eltávolitottam ezt a szervizt és majdnem duplájára növekedett a telefonom üzemideje...

engem annak a ténye is felháborit, hogy távoli elérést lehetővé tevő softwarek vannak a telefonra feltelepítve! bocsi tudom h ez a kommentem nema témába vág. de nembirtam ki h ne írjam le. és emellett sajnálom h enynire póruljártál, remélem sikerül a részltfizetést kiharcolnod. szerintem sok mulik az ügyintézőn is.

2015. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a távoli elérést maga a gyàrtó rakja rà és fejleszti, nem a szolgáltató, legalàbbis BlackBerry esetében.


De nem is a tàvoli elérés a lényeg, hanem az, hogy adott egy magas összegű hóközi szàmla, amit be kell(ene) fizetni...

2015. márc. 12. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!