Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képet akarok másolni a mobilom...

Képet akarok másolni a mobilomra, de azt írja ki, hogy nincs elegendő tárhely, pedig van. Miért?

Figyelt kérdés

Alcatel One Touch Pop C5 5036D típusú. A "One Touch Center"-en keresztül próbálkoztam volna, a telefonról a számítógépre át tudom küldeni a képeket, de a számítógépről a telefonra nem, mert azt írja ki: "Insufficient storage space in the phone." A kép (háttérkép) eredetileg 3 Mb körüli volt, png formátumú. Aztán átalakítottam jpg-be, így már kisebb a fájlméret is, plusz a képet is átmérteztem, most már csak 502 Kb, mégis ugyanezt írja ki, holott a telefonon 1,55 Gb szabad tárhely van még. Külön memóriakártya nincs még benne egyelőre.

Hogyan tudnám ráküldeni a képet? Azt mondanom sem kell, hogy csengőhangot sem tudok így rátenni...



2015. márc. 12. 22:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!