Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Windows telefonos ingyenes...

A Windows telefonos ingyenes játékok id fizetősek vétel után?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy maga a játék ingyenes de játékon belül meg meg kell venni sok pályát csak akkor tudod élvezni a veszel igazi pénzért cuccokat...stb. Ez Windows telefonon is így van?

2015. márc. 13. 13:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat: is*
2015. márc. 13. 13:50
 2/2 Tengor ***** válasza:

Nem a Windows-os telefontól függ, hanem a játékok készítőitől. Sajnos én is belefutottam olyan játékba, hogy nem adott új pályákat, csak ha megveszem. Kvázi egy demó volt.

Nem tartom fairnek, hogy nem jelölik meg, hogy egy demoval játszok és nem teljes játékkal.

Ezen kívül van a másik típus, amikor ugyan teljesen végigvihető a játék, de ha többet, jobbat akarsz, azért külön kell fizetned (mikrotranzakció).

2015. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!