Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SIM-et miért nem ismeri be a...

SIM-et miért nem ismeri be a tablet?

Figyelt kérdés

Beraktam, idáig beismerte, most nem.

Esetleg van vmi olyan beállítás, ami tiltja a SIM felismerését úgymond?

Köszönöm a segítséget.



2015. márc. 13. 21:27
 1/8 Tengor ***** válasza:
Vagy inkább elromlott a tablet.
2015. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, de nem romlott el, inkább a sim lehet bajos, mert van egy másik kártyám, amit egyből beismert, utána már a jó kártyát is beismerte, szóval remélem, h most már mindig jó lesz.
2015. márc. 14. 09:30
 3/8 Tengor ***** válasza:
Milyen tablet?
2015. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a vicc, h no name, mert kívül nem látok rajta semmi márkát, de amikor bekapcsolom, akkor kiírja, h mediatek. :) Az mindegyiknél így van, vagy az enyém mediatek márka lenne? :D
2015. márc. 14. 11:53
 5/8 Tengor ***** válasza:
Igen, a tiéd az, és ez kb magyarázza a jelenséget is. Olcsó hús.
2015. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

na, akkor jól megszívtam, de ki gondolta volna, h vmi gagyit adnak?

tudtam, h vmi tacskósat kellett volna venni pár ezerrel drágábban. :(

2015. márc. 14. 12:52
 7/8 Tengor ***** válasza:
45-50 rugó alatt nem érdemes tabletet venni. Ez felett is csak a megbízható márkákat.
2015. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha ott kezdődnek az árak, akkor bőven elég nekem egy évig egy tablet 15-ért, mert egy év garancia van rá, és 1 év múlva már úgyis lemegy a jobb ára is. :)
2015. márc. 14. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!