Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet ideiglenesen...

Hogyan lehet ideiglenesen beállatítani, hogy a telefonom ne tudjon hívást fogani, de emellett a wifi működjön?

Figyelt kérdés
Valaki hozzáértő?

2015. márc. 14. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Újraindítod, nem adsz meg SIM kódot.

Minden működni fog..

2015. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Repülő üzemmód.
2015. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a gsm-et, ahogy 9mm írta. De ha ennyire tehetetlen vagy, jobb ha a wifi bekapcsolást is egy "hozzáértő" végzi el.
2015. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Repülő üzemmód."

Hm...

A repülő üzemmód lényege, hogy a készülék ne sugározzon semmit, azért, hogy ne zavarhassa meg a repülő rendszereit.

(Azon ne vitatkozzunk, hogy képes rá vagy sem, ez biztonsági kérdés. Meg azért a le és felszállás idejére csak-csak lehet nélkülözni a technika ezen áldását).)

A WiFi pedig sugároz ugye?

Akkor???

2015. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Először próbáld ki mielőtt okoskodsz.
2015. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam, repülő üzemmódban azonnal elveszi a WiFi ikont és az addig élő WiFi kapcsolat megszakad....

Végülis csak azt csinálja, amit a fentebb általam leírt logika diktál, azaz ne sugározzon semmit.

2015. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De simán be tudod kapcsolni.
2015. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A repülő üzemmód nem alkalmas arra, ami a kérdésben meg van fogalmazva.

Amúgy: Android 4.2.2 (Nem mind egyformák!)

Sim kezelés, (nekem Dual simes) SIM kártya kikapcsolása, egyiket vagy mindkettőt ki tudom kapcsolni.

Ez is jó, nekem legalábbis, de nem akartam olyat írni, ami nem mindegyik készülékkel működik, főleg úgy, hogy kedves kérdezőnk még azt se közölte milyen készüléke van.

Android? IOS? WP,? Blackberry???

2015. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Első körben köszönöm , hogy tájékoztatott az okostojás, a nem valós dologról. Nem vagyok annyira hülye, hogy ne próbáltam volna a rep.üzemmódot, de első gondolatom igazolódott be, miszerint lehetetlen, hogy a wifit vegye, hiszen ez a lényege, ahogy fent már írta valaki.

A megoldás számomra a következő volt, kivettem a kártyám, s így a wifi megmaradt, de a számom nem volt elérhető.

A legújabb androidom van egyébként, ami nem nagyon enged a sim feloldása nélkül semmit. Ezért született a kérdés is, mert bármily meglepő, próbáltam ezt is, mielőtt a kérdés született. :)


(Nem vagyok szőke!)

Ui: "Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik!" :)

2015. márc. 15. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!