Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem volt pénzem galaxy s5-re...

Nem volt pénzem galaxy s5-re ezért egy fele ennyibe kerülő telefont vettem, több lent?

Figyelt kérdés

megbántam és állandóan a szervizbe hordoztam mert sose volt jó a a videó felvétel hangja és recseget ropogott az egész telefon, 60ezret fizettem érte kartyásan de egy rakás fos... negyed annyit se tud mit a csodás s5...

most vagy táblagépet veszek (tab s 10,5LTE) vagy az s6 128GB ost de sajnos csak 15ezrem van a telót meg max 35ért tudnám elpasszolni... és a cipőm is szakad (nike) már három éves! a kabátomból pedig szétjött a zipzár és ezzel járkáltam egy hétig holnap nem tudom mibe megyek :( és a cipő is ki tudja meddig bírja



2015. márc. 15. 15:24
 1/10 kérdező.. ***** válasza:

Milyen hulladékot vettél 60k-rt?

Moto G 2014-t vettél volna jobb lett volna mint az s5.

2015. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
És ez kit érdekel, szerinted?
2015. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Alcatel idol 2s, de most mi a tökömet csináljak?


egy új nike cipő is kel 20ezerért max.

új vékony tavaszias kabát max 10ért

és egy táblagép tab s 10,5 lte 130ezer

valamint az s6 128Gb


de most komolyan mit csináljak?


tippmixezni szoktam de azon csak folyamatosan bukók már 20ezret elbuktam...


összesen vagy 50-60ezret elbuktam 2-3év alatt a szerencsejáték miatt! és a lidlbe is elcsengettem vagy 60-70ezret 4-5év alatt chips, csoki stb.

2015. márc. 15. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

"Alcatel idol 2s, de most mi a tökömet csináljak?"


Vedd meg a tabot és a telefont, és járj szakadt ruhában. De legalább a telefonoddal villoghatsz, vicces jelenet lesz. És el ne felejtsd a tippmixes tétjeidet megduplázni.

2015. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel, hogy a kevés pénz is száz fele kéne. A legfontosabb a cipő, nem? Vagy a kabát... egy cipzárcsere nem fojt azért meg.
2015. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég jó ruhát lehet kapni használtan is.

Fele annyiért, mint az S5, lett volna Xiaomi Redmi 1s is, ami egy árához képest nagyon jó mobil, meg még van egy pár, ami jó.

2015. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szépen bemutattad hogy milyen LÚZER vagy.
2015. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szegény vagy minek 60000 forintért telefon?Minek kell nike.Vegyél olcsóbbat.Tanulj meg spórolni.
2015. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"kell új nike cipő"

Barátom , nincs nem kell, jó lesz ott a tornacipő is. Amikor láttam az oszt társamat, h 600 forintos tornacipőben járkál,stb.Na ott kezdtem el nagyon megbecsülni a szüleimet ,hogy mi mindet megvesznek, és ők maguknak mennyi mindent nem. minek s5? nokia lumia 530 elég oda. 20000ft word van rajta skype van rajt , nem fagy.(nem egy gamer teló , de jobb mint az alcatel)

ssóval amit most teszel eladod a telót , veszel egy nyomógombosat (2-3 ezer) és veszel egy olcsó kabátot a tasco-ból meg egy tornacipőt egész nyáron jó vagy

2015. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem hordok torna cipőt mert szét ba ssza a térdem én csak nike sport futó cipőt hordok a mostani májusba lesz 3 éves de már allig bírja szegény majdnem 20000ezer ft omba került anno de megérte most max 15k ért akarok hasonló stílusut, a kabátom zipzárja megjavult igaz 4fok hiányzik belőle de attól fel lehet húzni és nem jön széjjel szerencsére.


Sajnos a dugi zsebpénzem csak 10ezer Ft az meg kevés , sporolok is ahogy tudok, tippmixen probálok hozzá még nyerni ma is nyertem 200-ból 150Ft

- nyereség :)

2015. márc. 28. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!