Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Nokia...

Sanya111111 kérdése:

Milyen telefont vegyek? Nokia samsung sony vagy Iphone-t

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:

A legfobb kerdes hogy milyen oprendszert akarsz. Ha iOS-t, akkor csak iphone johet szoba, ha WP8-at, akkor leginkabb valami Lumia, ha meg android, akkor van kismillio.


Nekem WP8 van, elegedett vagyok vele. Az android gyakran belassul, problemas, az ios meg ios.

2015. márc. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DonDani válasza:
ha van pénzed akkor iphone :) stabilitásban még évek múlva is megállja a helyét, míg az android 1,5 év múlva belassul és szinte kuka.. Win mobilom még nem volt, de nekem nem tetszik
2015. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lassul be az android csak ha h.lye vagy hozzá. Sony nekem ez vált be a legjobban egyik Sony telefonom sem akadt meg se a Z3-am sem a két éves Z-m. Még a vízállóságukat is kipróbáltam és egyik sem ázott be.
2015. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2 androidos telefonom volt eddig mind a kettő másfél év után úgy belassult hogy már használhatatlan volt egy telefonálást nem tudtam elintézni gyorsan.. hozzáteszem mind 2 telefon 100ezres kategória volt. Iphone 5s em van most felüdülés két olyan telefon után... az ios a telón sose fagy be hibátlanul működik
2015. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlodDrunk válasza:

Volt androidom Samsung S3,volt WP-m Lumia 720 és most jelenleg egy Iphone 4s-t használok.


Android:Ameddig mást nem ismersz,jó elfogadod,elégedett vagy.

WP:Android után felüdülés volt használni mert nem laggolt,akadt a telefon.


Iphone:Eddig a 4s-el vagyok teljesen megelégedve,egy zavaró tényezőt se találtam az Iosban,telje3sen stabil,szerintem nem lehet megakasztani semmivel se.

Ios 8.2vel használom és tökéletes.

A kijelző minősége jó.

Ha vigyázol rá nem dobálod,nem csúsztatod az asztalon,még karcolódni se karcolódik.(persze fólia,tok ajánlott)bár én nem használom csak töltős tokot,fólia nincs,fölösnek érzem.

Szóval ha van rá pénzed mindenképpen Iphone-t vennék.


Egyetlen hátránya van,az aksit gyorsan le lehet meríteni,bár kinek mi.reggeltől este 6-7ig 3G be van kapcsolva,napközben 2órát hallgatok zenét,fél óra játék kb.illetve összesen kb 1.5órát facezek+maileket írok,olvasok.

Szóval majdnem 5óra effektív használatot bír 24óra készenléti idővel.

2015. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nekem két év alatt nem fagyott le az androidos telóm, na mind 1 nem fogok vitatkozni. Amúgy meg az iPhone ugyanúgy hajlamos fagyásra főleg IOS 8-al ami elég gagyi.
2015. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DonDani válasza:
Attól függ az Androidos telefont is mire használod, ha csak facebook, email akkor jó hogy nem fagy le... Ha megpróbálod kihasználni az adottságait akkor fog fagyni folyamatosan mert rohadtul nem stabil.. Telenorban is és a Media Marketben is kiállított Sony Z3-at sikerült lefagyasztanom Úgy, hogy csak be volt kapcsolva az fb, a videolejátszó, és a kamera. Ha 3 appot nem bír el 2gb rammal akkor az elég gáz. A szaros 6-os szifonomban csak 1gb ram van, de abban még mikro lagg sem volt pedig garantálom hogy nyüstölöm. Ennyit erről, sokan szidják az Iphone-t, de csak addig amíg nem volt nekik is egy.. Én is szidtam amíg le nem cseréltem az Androidot.
2015. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt és mégsem szeretem, szerinted nincs olyan ember aki IOS-ROL váltott androidra? És amúgy meg egy kiállított darab jó hogy fagy mivel napi 100 ember myomkodja össze vissza. Nekem érdekes,hogy eddig az összes androidos telefonom jó volt és a mostani Z3-am is nyüstölöm napi szinten és mégsem fagy le, de még csak meg sem akad.
2015. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!