Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem terjed látványosan...

Miért nem terjed látványosan a Windows Phone?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 07:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Mert egy olyan piacra tort be, amit mar ket nagy gyarto uralt. Ilyen helyzetben nem igazan lehet latvanyos terjedest elerni.


de attol meg terjed, novekszik a reszaranya.

2015. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Zakathol ***** válasza:
25%
#1: az a növekedés inkább csökkenés...
2015. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

1. Az USA-ban az iPhone az alap, Ázsiában az Android.

2. Még mindig divat köpködni a Microsoftot, pedig a Win 7 óta szinte kizárólag remek termékeket adnak ki.

3. Még mindig kevesebb app van rá, mint a másik két rendszerre. Én eddig mindenre találtam alkalmazást, játszani meg nem a telefonon játszom.

2015. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
az utobbi par honapban csokkent nemileg az iphone6 miatt, de ez csak egy rovidtavu kilenges.
2015. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Zakathol ***** válasza:
0%
#4: bármennyire is próbálod erőltetni, a wp világpiaci részesedése évek óta csökken. 2013-2014 évben pl 3,4%-ról 2,5-re, ami majdnem 1%... Régiónként lehet találni helyeket ahol némi fejlődést mutat, de a teljes piacon eladott darabszám, a piaci részedés egyaránt csökken. Folyamatosan. Nézz utána.
2015. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
utananeztem, de nyugodtan megadhatsz nehany forrast.
2015. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szerntem kár vitatkozni a számokon. a nyers valóság az, hogy aki már mind3 platformot használta, az tudja nagyon jól, hogy a wp miért nem megy...és egyre több furcsa hülyeséget tapasztalok, amióta használom...például olyan jó, hogy már szinte minden 1020-ra kijött a denim, a ms oldala szerint az én régiósomra is...nálam meg naprakész...ne játszunk már androidot...vicces...meg egy csomó dologban le van maradva.

lehet, hogy minden fontos appot meg lehet rá találni, de lóf:szt nem tudnak az androidos vagy iOS-es megfelelőjéhez képest...és ahelyett, hogy egy felhasználóbarát hozzáállással próbálnák ezeket a hibákat arra felé terelni, amerre a felhasználók kérik, nagyban szarnak a fejükre...

vicces, hogy egy olyan alapfeature, mint a ledes értesítés is a win10-ben fog először debütálni, iOS-ben meg már hány éve ott van...biztos nehéz lett volna a 8.1-be belerakni...meg lehetne sorolni még azokat a bosszantó hibákat, amik én biztos vagyok benne, azokat is zavarnak, akik most itt azt mondják, hogy "jó, hát nem tökéletes, de simán megfelelő".

2015. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

legyel olyan jo es sorolj fel nehany "bosszanto hibat".


Ledes ertesites? Az megis micsoda?


Akinek egy stabil, hasznalhato TELEFON kell, annak tokeletesen megfelel a WP. Aki arra veri hogy hany szaz alkalmazas van a kutyujen, amit persze az eletben nem hasznal, az nyilvan reklamal hogy jaj ioson van, WPn meg nincs.

2015. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8: Egyetértek. Csak nézek értetlenül, mikor a barátaim olyanokkal gyilkolják egymást, hogy "az XY sz*r, mert rootolás után az egészet újra kellett telepíteni, az YX-nél meg szinkronizálom az accountommal, és magától update-eli magát". Hihetetlen, mennyire hidegen hagynak ezek az okostelefonos beállítások, appok meg más sz**ok. Én telefonálok rajta, internetezek, GPS-ezek, ezek tökéletesen működnek a WP-n, más meg nem érdekel.
2015. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

szerintem bosszantó hiba még az is, hogy lassan 1 éves lesz a wp8.1, és a gyári zenelejátszó még mindig bugos...:D


meg azért az is elég bosszantó, amit a frissítésekkel kapcsolatban leírtam...androidnál divat ez, hogy szépen lassan kijönnek a frissítések, utána rá 3-4 hónapra esetleg megkapják a szolgáltatós telefonok is(szerencsére nekem független, dehát ausztrál...mégsincs sehol a denim, pedig kéne...)


nincs egy normális facebook alkalmazás, ne vicceljünk már, hogyha megjelölnek egy képen, akkor a böngészőbe kelljen menetelnem ahhoz, hogy lássam, min jelöltek meg, és engedélyezzem-e vagy nem, csak azért, mert a gyári alkalmazás nem tud ilyet...

meg hogy néha még az LTE se elég neki ahhoz, hogy zökkenőmentesen feltöltsek egy képet...:D


végtelen szerintem azon bosszantó dolgok listája, amit minimális ráfordítással meg lehetne oldani, de nem teszik, mert kit érdekel...


a youtube is egy ominózus dolog. aki azt gondolja, hogy a google olyan gonosz, akkor azt mivel magyarázza, hogy az iOS-en van yt alkalmazás? az Apple-el sem puszipajtások, mégis meg tudtak egyezni...ms-nek meg nem megy...végülis nehogy már ők jöjjenek ki rosszabbul, majd a userek megoldják másképp...és igen, van is 1-2 normális alkalmazás, metrotube pl, na de 500 Ft...:D és noha én azt használom, mennyire biztonságos már az, hogy a belépési adataidat egy 3. fél által készített alkalmazásba írkáld...honnan tudod, hogy nem egy olyan alkalmazás, ami csak szépen lenyúlja a google fiókodat, vagy akármidet? :D

2015. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!