Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem terjed látványosan...

Miért nem terjed látványosan a Windows Phone?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 07:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

és zenére visszatérve...a nokia music(vagyis mixradio) érdekes módon sokkal jobban működik...mégse kell az ms-nek...csomó jól működő dolgot kidobnak a kukába...még az a szerencse, hogy a Lumia Camerát beleintegrálják majd a w10-be...egyetlen jó döntésük. :D


ott a vlc player...az még fejlődhet egy jódarabig...még mindig lassú, és akármennyire is jól van minden id3 tag és borítókép beállítva, nem megy az neki, hogy jól jelenítse meg...

2015. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

10


ezekkel a gondokkal en nem tudok mit kezdeni, nem hallgatok zenet telefonon, nem facebookozok, es nem nezek youtube videokat.

2015. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12 akkor minek van okostelefonod?


Egyébként köszi a válaszokat.

2015. márc. 17. 18:08
 14/19 anonim ***** válasza:
A WP7 nem volt valami nagy szám, elég rosszul sikeredett, és akik megvették már a frisítésekből sem részesültek. Ebből eredőleg egy csomó emberbe az maradt meg hogy a "wp egy kalap sz....r" és nem lehet a sok szerencsétlennel megérttetni, hogy nem az. Nekem is mikor wp-t szeretnék venni akkor mindenki elmondaj körülöttem hogy "nem vagy normális az egy f...s" és hiába mondom hogy nem az, mert sok droid megirigyelhetné a stabilítását, nem értik meg mert sok emberben ez már beidegződés. Engem az idegesít hogy olyanok is okoskodnak hogy nem jó aki még nem is látott olyat csak fényképen.....
2015. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#13: Nekem pl. azért kell okostelefon, mert a munkámból adódóan nagyon sokat utazom, amihez kell a GPS, és hogy bármikor tudjak internetezni. Ennyi. Miért kéne az összes funkcióját kihasználnom? Fényképezésre ott van a Nikon, zenehallgatásra a hifi és az autóhifi, játékra a WiiU és a PC, filmekre a TV.
2015. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"akkor minek van okostelefonod? "


Jo kerdes, igazabol meglennek nelkule.


Utazaskor jol jon a navigacio meg a terkep, az emailek olvasasa es a netezesi lehetoseg. Megnezem neha az idojarast, rapillantok a bankszamlamra, forditani sem rossz, es neha fenykepezek vele, de arra inkabb fenykepezogepet hasznalok.


Minden masra van PC, meg laptop meg ipod, meg medialejatszo meg teve. Ha itthon vagyok a kezembe sem veszem, csak a toltore dugom.

2015. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te utolsó akkor minek írsz ide be. Ne érdekelnek az okostelefonok, itt meg arról megy a vita. Mindegy a wp béna. Nekem volt régi és 8.1 is. Gyors midnne más vacak. Itt vannak a pédáid: nehezebben talál netet, amik kellenek alkalmazások pont a lényeget nem tudják, alapvető alkalmazások amikre verik a nyálukat hogy megvan azok kidobnak, nem töltenek be, nem a friss infót mutatják. Képeket is problémásan és kevesebbet tölt fel egyszerre. Sokszor a fülemhez emeltem és újraindúlt. Ms monopol ennyi, de mindig vacak amit csinált. Ment, de béna volt.
2015. márc. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azert irok ide, hogy az emberekben ne az a fals kep eljen a WProl, amit a kutyumanias kisgyerekek terjesztenek a neten.
2015. márc. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most írtam le miért vacak egy telefon, mégis máso milyen tévhitben vannak?
2015. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!