Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen 25 ezer forint alatti...

Milyen 25 ezer forint alatti okostelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nyilván nem kell, hogy extra dolgokat tudjon, mert akkor nem ilyen árkategóriában nézelődnék. Férjemet szeretném húsvétra meglepni egy kártyafüggetlen mobillal, és a lelkemre kötötte, hogy nem fogok drágát venni.

Ami azért fontos: legyen dual simes, és ne lekerekített sarkú legyen, az ilyen "szappanalakúakat" nem szereti.

Ötletek? (Esetleg jöhetnek 30 alattiak még.)


2015. márc. 18. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Lumia 530ból van dual simes változat, de az szerintem nem fér bele a 25 alatti kategóriába.

Androidból van 1-2 variáció, de szinte garantált, hogy pár hét alatt az egész telefon a kukában végzi, mert ennyiért az összes androidos telefon vacak.

2015. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kukában? Mármint NORMÁLIS használat mellett? Mert hogy a férjem nem azt fogja álló nap nyomkodni, az is biztos. Azért ezt nem igazán hiszem el.
2015. márc. 18. 08:49
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem azért fog a kukában landolni mert tönkremegy. Az olcsó, androidos telefonok többnyire állandóan lefagynak, időnként a használhatatlanságig lelassulnak (erre többnyire akkor is képesek ha nincsen teleszemetelve a készülék) és egy idő után a kedves használója fogja a földhöz vágni.


Nem tudom a lumia 530 dual mennyire számít szappantartó formájúnak, de rákerestem és belefér ebbe a 30 alatti keretbe. Ezen nem android van, hanem windows phone, nem fog a használhatatlanság határát súrolni, egyszerű, gyors és jó.

2015. márc. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A Samsung Galaxy Ace 3 olcsóbb de semmivel sem rosszabb.
2015. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a Galaxy forma az, ami alakra nem jön be a férjemnek.
2015. márc. 18. 10:39
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt még a 25 alatti keretbe is belefér.

[link]

Majd mutatok neki róla képet, hogy megtudjam, tetszik-e. Nekem speciel tetszik.

2015. márc. 18. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:
én is a Lumiát ajánlom
2015. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is de inkább az 520-at.
2015. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tetszett neki a Nokia 530, szóval meg is rendelem, de közben megtaláltam még olcsóbban egy másik oldalon.
2015. márc. 18. 14:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Én inkább várnék a Lumia 435 / 532 megjelenésére, az 1 GB RAM még jól jöhet a későbbiekben!
2015. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!