Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az, hogy az asztalo...

MZ 125 kérdése:

Mit jelent az, hogy az asztalon az okos telefon egybol nagyon forro lesz?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 11:02
 1/4 anonim válasza:
Ha be van kapcsolva a WiFi, akkor szokott felmelegedni az enyém, főleg ha közben töltőn is van. Ha nagyon meleg az nem túl jó, vidd el szervizbe!
2015. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

Ha a CPU forrósodik, akkor valami fut a háttérben és az termeli a hőt. Derítsd ki, hogy mi az!

Ha az akku, akkor azt kezd meghalni. Cseréld mindnél hamarabb!

2015. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy az asztal nagyon forro es atadja a hot a telonak? Viszont ha a telo magatol forrosodik, az regen rossz, en vinnem szervizbe.
2015. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uj az okos, 2 honapja vettem ujonnan, semmi nem mukodott rajta(gps, wifim nincs, internet nem bekapcsolva), viszont itt nalunk azt mondjak, nagyon hallgatva vagyunk. Olvastam hogy hallgatas kozben, felmelegszik az okos. 20 perc mulva mar hideg volt, pedig semmit nem csinaltam.
2015. márc. 18. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!