Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri átmenni a T-Mobile hoz?

Megéri átmenni a T-Mobile hoz?

Figyelt kérdés
Számhordozással mennék a Telenortól,mert ugyanannyi lenne az előfizetés de sokkal többet beszélhetnék mint most és a térkép szerint a 4G lefedettsége is nagyobb a T Mobilnak. A baj az hogy nagyon sok rosszat olvastam róla. Ahol lakok a Telenornak nincs 4G lefedettsége a T mobilnak viszont van.

2015. márc. 18. 20:46
 1/4 anonim válasza:

Jelenleg a T-nek van a legnagyobb lefedettségű 4G-s hálózata, de a 4G-t egyelőre csak adatforgalomra használják. Tehát ha egyáltalán nem tervezel mobilnetet használni akkor teljesen mindegy, hogy van 4G vagy nincs.

Idővel persze ez változni fog.

Azt is vedd még számításba, hogy a 4G használatához olyan telefonra van szükséged ami támogatja azt.

Mi rosszat olvastál róla?

2015. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használok mobilnetet minden nap és 4G-s telefonom van. Amugy olyanokat hogy a térképen 4G van de a valóságban az csak 3G.
2015. márc. 18. 21:11
 3/4 anonim válasza:
Előfordulhat, hogy a térkép nem felel meg a valóságnak. Érdemes lenne valahogy kipróbálni, hogy ahol neked szükséged van rá ott tényleg meg van a lefedettség (ismerős/kölcsön sim kártya) Nekem nincsenek rossz tapasztalataim T-vel, hasonlóan Telenorról váltottam és nem bántam meg.
2015. márc. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban nagyobb a 4g lefedettség, de ehhez vagy olyan csomagban kell lenned, vagy külön 4G szolgáltatást kell fizetned. Nem olcsó. Szerintem meg nem is ér annyit az a minimális gyorsaság, de ezt te tudod! :)

A 4G-ről még annyit, hogy olyannyira gyerekcipőben jár még ez a 4G, hogy a legtöbb helyen indokolatlan lemerülést okoz a telefonnak, hálózatkiesést, stb.

2015. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!