Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ér ez a Clean Master valamit?

Ér ez a Clean Master valamit?

Figyelt kérdés
Van ennek az alkalmazásnak valami haszna azon kívül hogy foglalja a helyet?
2015. márc. 18. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok vele, de a statisztikái "nagyot mondanak", valóban "ér valamit", de nem az a csodaszer, amit magáról állít.
2015. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kérdező.. ***** válasza:
Nem igazán.Esetleg kis teljesítményű telefonoknál érhet valamit.
2015. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen! A fejlesztőknek jó hasznot hoz! Amúgy már olyan sokat nem mint sokan hiszik... Persze ezt azt leszed a szemétből. Amit a program mutat % ban az persze csak látvány meg ha hozzáveszed h megnyugtat téged mint felhasználót, hogy igen, most ez mennyire jól kitakarított. :) Nélküle is van élet, nem lesz tele szeméttel a tel/tab. Teszteltem, mert fejlesztek appokat és érdekelt :) Már nem használom... :)
2015. márc. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Wadmalac ***** válasza:

Sokak szerint xart sem ér, megint mások szerin csak árt, én viszont nagyon jól kihasználom.

Ez egy célszerszám. Ha ettől várod, hogy a teló fénysebességre kapcsoljon meg azt, hogy egy hétig tartson az akkud, akkor kár feltenni.

Az, hogy tönkrevágja a telót, egy baromság. Az vágja haza, amikor valaki mindenre ok-t nyomkod olvasatlanul. A Clean Master engedélykérés nélkül nem töröl semmit.

Szépen végig kell nézni takarításoknál, mit akarsz kihajítani, mit nem és csak a törlendőnél hagyni pipát.

Vannak funkciói, ami nem igazán ér sokat, vannak hasznos dolgai, meg vannak olyan funkciói is, amit jobb nem használni, mert csak lassítja a mindennapi használatot egy gyengébb hardveren.

A "felrakom oszt jól van" jellegű felhasználásra nem való. Meg kell ismerni, érteni kel, mit miért csinál és hogyan, aztán úgy használni, ahogy neked praktikus.

2015. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Abszolút semmire sem jó, aki mást ír, az kicsit sem ért Androidhoz.


És még árt is a telefonnak, tönkrevágni nem fogja, de teljesítmény és üzemidőt mindenképp rontja.


Ha leszeded, csak egy dolgot érsz vele: pénzt generálsz a fejlesztőinek, amivel semmi baj, szeretem a fejlesztőket támogatni, de nem az átverős fejlesztőket.


Töröld le, mert abszolút semmi haszna a programnak, ha valaki mást állít, az max placebo.

2015. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Wadmalac ***** válasza:

"Abszolút semmire sem jó, aki mást ír, az kicsit sem ért Androidhoz"

Mondta a guru. Boruljatok térdre e szent szavak előtt.

2015. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Jogos, mert kicsit túloztam.

Egy-két hasznos funkciója tényleg van, viszont mellé van millió rossz funkciója, ami miatt nem éri meg letölteni.


Meg azt a pár dolgot amit jól (viszonylag jól) csinál más program is tudja, és jobban tudja, és mellé nem egy hulladék crapware program.

Pl. SD Maid vagy CCleaner, esetleg DiskUsage.


Továbbra is írom, hogy tudatosuljon bennetek, Clean Mastert nem szabad használni.

2 évvel ezelőtt még jó, hasznos program volt, de az egyik frissítése óta csak folyamatosan rosszabbá válik.

2015. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor androidos készülékhez jutottam, a kezdeti izgalmakban feldobtam 1-2 ilyen tisztogató csodákat. Semmi előnyt nem tapasztaltam. Azóta már tudom, milyen progikat használok és a rendszerre bízom saját maga kezelésést, magasról szarok a futó folyamatokra, temp fájlokra meg ilyen szarságokra. De akinek örömet okoz, csinálja.
2015. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 jól írja, általában amíg új a telefon addig szarozik ilyenekkel, aztán "kinő" ezekből, rájön, hogy baromság az összes (legalábbis jobb esetben).
2015. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wadmalac ***** válasza:

"Egy-két hasznos funkciója tényleg van"

Az nekem elég. :)

A többit meg nem használom, letiltom stb.

Alapból greenfy appal jegelve van, néha takarítok vele, fotó- és fáljduplikációkat tüntetek el.

Régen az SD Maid-et használtam, az bizony néha hajított ki dolgokat észrevétlenül. Annál a CM jobb. Amire nekem kell, elég, biztosan van jobb is, de nem fogok keresgélni, ha nálam jól működik.

2015. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!