Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone tulajokat...

Windows Phone tulajokat kérdezném, jelenleg hogy áll a platform? Alaklmazások működnek e megfelelőe? Facebook, messenger stb. Bármilyen info jöhet, csak számoljon már be valaki, ne csak úgy hogy szereti vagy sem.

Figyelt kérdés

Ami kifejezetten érdekelne:

1: Naver Line, 2: Facebook, 3: Facebook Messenger,4:Viber,5: Office, 6:Böngésző (IE,Opera mini Béta) Legtöbbre hogy működik, van e valami durva hiba magas fogyasztás stb. Hívás videóhívás megy e. Facsé meg lett e már csinálva?



2015. márc. 19. 14:10
 1/4 anonim válasza:

EZEKET MIND ANDROIDHOZ HASONLÍTOM!

A Naver Line-t nem ismerem a facebook az olyan mint androidon (saját vélemény:ronda,lassú,átláthatatlan),a messenger szintén csak ehy picit levan butítva meg 1-2 funkciót kivetek belőle a Viber ugyan olyan WP felületre kidolgozva,office aaaaaaz jó leginkább megtekintésre ajánlatos,böngésző nos az IE az random szokot crashelgetni (ritkán) opera nemnagyon használtam,de szívem szerint az androidos jobb. Amúgy ha Droidos vagy eleinte nehézkess az átvltás,de megfogod szokni!:)

2015. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bithorlo válasza:
Lumia 800 volt az első wp-m. Imádtam. Gorilla glass-t a kemény használat mellett véletlenül megkarcoltam fémmel, de a pottyanások sem az unibody-nak, sem a kijelzőnek, sem pedig az elektronikának nem ártott. Minden (fen említett) progi hibátlanul futott. Most lumia735-öm van. Néha fel-fel villan a kijelző, néha szaggat, de szintén jól futnak a kérdéses progik. Jól és gyorsan kezeli a micro sd-t. Kicsit hiányzik a külön kamera gomb, meg ezen az üveg sem olyan masszív, de szeretem.
2015. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Facebookon belül, ha csoporton belül szeretnék képet feltölteni vagy videót azt lehet? Mert régen nem engedte, nem volt rá opció. És ha lehet mennyi most a limit andoid 42kb, anno windows phone 4-5 egyszerre max. Most mennyi ha egyáltalán lehet. Fonto hogy csoporton belül lehet e?
2015. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bithorlo válasza:
Feltöltés csopin belül simán megy. Egyszerre max 5 képet, de videóban eddig még nem találkoztam mennyiségi korlátozással.
2015. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!