Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon vásárlás valaki...

Okostelefon vásárlás valaki segítene? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostani telefonomat szeretném lecserélni 1-2 hónapon belül mivel már a 7. éve van meg (Sony Ericsson k800i) szóval nem kell többet hozzáfűznöm. :D Azonban kicsit bizonytalan vagyok a sok választékot illetően. Írok pár dolgot, hogy milyenre gondoltam és kérlek titeket, hogy ehhez mérten ajánljatok. Az, hogy kártyafüggetlen e vagy sem az mindegy de ha előfizetéses lennék havonta nagyon maximum 4000ft-t szánnék rá. A készülékre meg 40000 Ft-ot esetleg pár ezressel még meg tudom toldani ha kell. Amit szeretnék.


- IPS 720p kijelző ami max 5 colos

- 1Gb RAM legalább

- bővíthető tárhely

- 8 mpx főkamera ami azért jó képeket is csinál viszonylag

- ha lehet android és nem árt ha lesz hozzá Lollipop

- márka mindegy de ha lehet ne legyen túlságosan noname kínai :)



2015. márc. 20. 13:44
 1/4 anonim válasza:
Asus zenfone 4(450)-es, és a zenfone 5
2015. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kérdező.. ***** válasza:

Ennél nincs jobb ennyiért és még sokkal többért sem bárki bármit mond és az igényeidnek is pont megfelel:

[link]

2015. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Kijelző és kamera miatt egyáltalán nem felel meg az igényeinek.


Kérdező:


ilyen telefon nem létezik. 40k-ért Moto E 2015 az abszolút legjobb, más telefon meg sem közelíti ennyiért, de ahogy előbb írtam, kijelője és kamerája nem felel meg igényeidnek.

Egyetlen ami megfelelne, az a Moto G 2014, abszolút minden feltételnek megfelel, de 60 ezerbe kerül.

2015. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Iphone 4s (t-home-ba)
2015. márc. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!